Wpis z mikrobloga

Mireczki, jest tu jakiś fanatyk bmw? Znajomy chce kupić sobie prezent z okazji przejścia na emeryturę. I poprosił mnie o pomoc. Problem w tym że bmw to nie moja bahka, jego zresztą też. E90 z 2006 roku, podobno limitowana wersja.....Raportu vin jeszcze nie kupowałem, pytanie czy jest sens, dlatego będę wdzięczny za opinie, link do ogłoszenia w komentarzu. #bmw #otomoto #samochody
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@patryk747 z tego co ja słyszałem to ten silnik nie jest zbyt dobrym pomysłem bo nie jest jak handlarz napisał i naprawy nie są proste i tanie
w nich coś tam pęka i kończy się swapem na 320i
  • Odpowiedz
@patryk747: jak idzie na emertyure to niech sobie kupi porządny silnik typu 330i albo jakiś 335d.. Na 4 cylindrowe bmw ciężko nawet śliny tracić.
  • Odpowiedz
ja miałem pełnoletnie BMW i kilka lat nie było większych problemów


@vieniasn: Ja miałem BMW F30 z 2012, kupione w 2016, sprzedałem rok temu. W tym czasie zrobiłem 90 tys. km, sprzedałem z przebiegiem 129 tys. km, w------m w serwisy i eksploatację przez ten czas prawie 50 tys. zł i o czym to świadczy? Kompletnie o niczym. W każdym razie ja się już trzymam od BMW z daleka. Musiałbym na
  • Odpowiedz
@hyperlink akurat posiadanie dwóch BMW (jednego bardzo krótko) pokazało mi w jakim użytkownicy żyją wyparciu
tam wiecznie problemy jakieś a największy dział na forum to naprawy
średniowieczna wiskoza psująca się to wisienka na torcie a jednak nadal uważają że to najlepsze auta i wcale się nie psują
  • Odpowiedz
Tak to specjalna wersja 2.0, pokrywa zaworów z karbonu i takie szmery bajery ale sam samochód w średnia-bida w m pakiecie. Nawet cup holderów nie ma :/ W takiej kwocie już bym polował na N52 3 litry z lepszym wyposażeniem.
  • Odpowiedz
  • 0
@vieniasn okej. Dzięki wielkie za podpowiedź. Zaczynam w takim razie odradza nie. To sąsiad, łatwo nie będzie. Uczciwy chłop, ale napalił się na opis i zdjęcia. Rozmawiał już ze sprzedającym i też pod wrażeniem jest, że taki fajny i elokwentny. No tak to jest już w pewnym wieku, się wierzy wszystkim na słowo. Dzięki, za opinie.
  • Odpowiedz
w------m w serwisy i eksploatację przez ten czas prawie 50 tys. zł i o czym to świadczy? Kompletnie o niczym.

@hyperlink: dokładnie, dużo zależy od farta bo i nowe auto może człowieka zrujnować, a w takim BMW jest nieźle nawymyślane i robią się $$$. Do tego dochodzi "tolerancja" użytkowników na stan techniczny auta - jednym nie przeszkadza jak auto ledwo kupy się trzyma i się cieszą z tego, że ich
  • Odpowiedz
  • 0
@SharkyShark również dzięki za odpowiedź. Prawdopodobnie Mirki uratowały mojemu sąsiadowi oszczędności życia......dobrze ze tutaj spytałem o ten model. Bo facet już chciał po niego jechać. Teraz tylko pozostaje mu to wybic z głowy. Ja tak jak powiedziałem, nie mam bladego pojęcia na temat samochodów marki bmw, ja pomykam sobie skromnie - Mondeo mk4 w gazie, i problemów nie mam, no ale fakt, tam nic z karbonu nie uświadczysz.....
  • Odpowiedz
@patryk747: jak chce tanio i dobrze to niech szuka z N52, ten silnik da się zagazować, jest "ekonomiczny" (jak na bmw) i dobrze się odpycha.
Tylko niech nie szuka ulepów z ameryki bo tego jest od groma, oczywiście wszystkie są tylko po kosmetycznych przecierkach ;)
  • Odpowiedz