Wpis z mikrobloga

Siemaneczko wojenne świry,
2 bany, łącznie 3 miesiące, niemalże jeden po drugim, drugi ban 2 miesiące za wrzucenie ruskiej piosenki. Cenzura prewencyjna ()
aż tak do tej pory to nie było
#ukraina #wojna #rosja
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aa-aa: nigdy nie zapomnę swojego bana którego dostałem 24.02.2022 roku o 7 rano kiedy pod pierwszym zdjęciem dwóch schwytanych ruskich jeńców napisałem żeby ich rozstrzalać xd koszmarna to była frustracja kiedy pierwszy miesiąc wojny musiałem siedzieć cicho. A działo się naprawdę dużo.
  • Odpowiedz
  • 0
@NieznanyWykopek: tak, źle się wyraziłem, prewencja w tym wypadku polega na jakiegoś rodzaju odmowie dyskusji która zaraz miała chyba z 20 kilka postów we wpisie po 10 minutach, nikt się nie pultał, nikogo nie bulwersowało, nawet mi ktoś dał polską wersję, fajnie, i gdzieś po 20 minutach cyk ban
  • Odpowiedz
  • 0
@panokio84: rozumiem, że gdzieś tak napisałem?
Problem tego tagu polega na określonych możliwościach intelektualnych znacznej części użytkowników, co skutkuje określonym sposobem odbioru rzeczywistości. A moim błędem było, że dość przekornie zwracałem uwagę na pewne rzeczy co często stwarzało nie proukrainska dyskusje - co nie jest szczególnie tutaj proste a stwarza możliwość szerszego spojrzenia koniecznego do zrozumienia obecnej sytuacji - które lądowały w gorących i prowokowały do myślenia. Ja przyznam że
  • Odpowiedz
@aa-aa:
właśnie chodzi o to że nie napisałeś

Problem tego tagu polega na określonych możliwościach intelektualnych znacznej części użytkowników, co skutkuje określonym >sposobem odbioru rzeczywistości.


czyli twoja rzeczywistość w poście wyżej jest taka że rosja
  • Odpowiedz
  • 0
@SoplicaTadeusz: no właśnie nieszczególnie mam zamiar pisać na ten temat bo nie bardzo wiadomo co wolno pisać a czego nie wolno. Czy to dobrze to nie mi oceniać
@panokio84 nie do końca wiem co mam wspólnego z twoimi koślawymi domysłami i nie szczególnie mnie to interesuje. Co do informacji o które pytasz to polecam google.pl
  • Odpowiedz