Wpis z mikrobloga

@o__0 ludzie dalej uważają że xp czy inna vista to najlepsze systemy mamy systemy na miarę naszych czasów a ludzie dalej sieją goenoburze itd. - bezproblemowa migracja na nowy jednym kliknięciem a polscy dalej przeżywają jakie to skomplikowane xD
  • Odpowiedz
@o__0: XP wcale nie był taki super i miał ogromne wymagania jak na ówczesne sprzęty, wielu wtedy wtedy z sentymentu siedziało na Win 98, który chodził aż miło. Sytuację Win XP i jego legendę zbudowały chyba Service Packi i aktualizacje, które pozwalały korzystać z tego systemu przez długie lata.
  • Odpowiedz
wcale nie był taki super i miał ogromne wymagania jak na ówczesne sprzęty


@bdg-bro: u mnie po przesiadce z win 98 przy Pentium III 800mhz, 64mb- XP śmigał aż miło. Nawet jak przesiadłem się na mocniejszy sprzęt to odrazu wlatywał XP. Używałem go z 12 lat czyli najdłużej ze wszystkich systemów.
  • Odpowiedz
lekkim windowsem gdzie wszystko śmiga, jest proste


@Plp_: Ale teraźniejsze windowsy są prostsze i zdecydowanie stabilniejsze. Przecie BSODy i inne w---------i to na XP była norma :P
  • Odpowiedz
@120_Dni_Sodomy: xD, chyba nie wiesz o czym piszesz, ludzie tym jednym kliknięciem niejednokrotnie robili sobie problem i później oddawali kompa do mnie na serwis, z powodu sterowników, starszych programów diagnostycznych do samochodów czy programów rozliczeniowych, czasem lepiej zamknąć mordę jeśli niż się wypowiadać
  • Odpowiedz
Już nie wspomnę o maszynach czy ploterach wielkoformatowych kiedy trzeba było pakować graty i jechać od razu bo ludzie nie mogli pracować
  • Odpowiedz
@dejwis: to chyba mają ujeme IQ, jak nie potrafią kilka razy kliknąć okienko szkoda tylko ze w IT siedzę już ładnych kilka lat więc nie wiem, o czym mówię ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@o__0: boomery już zapomniały, jak XP był c-----y xD przecież on ledwo działał, zjadał cały dysk po pewnym czasie i trzeba było format robić, a był stabilny jak pijak pod żabką. A jak miałeś wersję bez serwis packa, to podłączenie go do neta w 30 sekund wirusy się wprowadzaly xD
Taki win 10 działa latami bez problemów, nawet jak wyświetli raz powiadomienie o one drive xD
  • Odpowiedz