Wpis z mikrobloga

Windows 11 LTSC


@vstol: w sensie, że stare bugi i ułomności systemu zostaną naprawione później, ale przynajmniej nowe dojdą później? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 27
@o__0

@120_Dni_Sodomy: no ja już wolę xp czy vistę, które po prostu działały niż te "nowoczesne" Windows 11


Wut? XD to współczesne nastolatki cofają się pod względem obsługi kompa względem współczesnych 30 latków bo wszystko działa plug&play. Włączasz grę to samo co dopasowuje ustawienia do sprzętu. Komp nigdy nie był tak bezobslugowy jak teraz.
  • Odpowiedz
Najlepiej wspominam win7, mam na jednym lapku do dziś. Dla mnie idealnie wyważona funkcjonalność i wydajność.
Drugie miejsce win 98, najlepsze co mogło być na FAT32 (win 2000 nawet nie miał podjazdu, a długo szedł łeb w łeb z XP).
Trzecie miejsce: Win XP, ale dopiero po aktualizacjach i SP dawał radę, śmigał bo i wydajniejsze kompy były powszechne.
  • Odpowiedz
@Elberus: ram nieużyty to ram zmarnowany. to, że system ładuje i #!$%@? coś co przewiduje że będziesz chciał zaraz użyć do szybkiego ramu zamiast #!$%@? ładować od zera z dysku to najmniejszy problem nsa/gaydows.
Windows to było zawsze ścierwo i zło konieczne, a nostalgia do 7 czy xp jest po prostu śmieszna
  • Odpowiedz
@o__0: przy Windows 11 developerzy co chwilę coś psują swoim brakiem kompetencji.
Nie dziwię się że sporo osób jak ognia unika najnowszego raka korporacji Microsoft
  • Odpowiedz
@Plp_: ja bardziej pamiętam, że 128mb ram to był minimum, ale gry wtedy dalej cięły. 192 - 256mb - już dawał radę. Jak miałeś Pentiuma, to też inna bajka. Popularne wtedy Celestrony o tej samej częstotliwości wypadały tragicznie w benchmarkach jak i zwykłym użytkowaniu.
  • Odpowiedz
@120_Dni_Sodomy: no ja już wolę xp czy vistę, które po prostu działały niż te "nowoczesne" Windows 11


@o__0:

co? xD Sorki mordo, ale to właśnie windows10 był pierwszym w historii systemem, który po prostu działał. Chyba nie pamiętasz jak się robiło format kompa w windowsie XP. Masa sterowników, ktore trzeba było specjalnie pod swojego kompa instalować, oddzielne sterowniki do wifi jeśli miałeś laptopa, oddzielne sterowniki do grafiki, żeby monitor miał normalną rozdzielczość. Jak nie miałeś wersji winXP z wbudowanymi sterownikami do dysku, to #!$%@? mogłeś zrobić, musialeś
  • Odpowiedz