Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypomnę, że w momencie gdy wybuchła wojna w Ukrainie i setki tysięcy Polaków na własny rachunek pomagało prawdziwym uchodzcom to Patriotyczny, Narodowy Pawełek z Red is Bad kupował BMW za bankę i 7 mieszkań w Warszawie za nasze pieniądze które miały iść na krytycznie potrzebne generatory zasilające np. szpitale.

Miłego noszenia bluzek i gaci z red is bad.

BTW: sklep nadal działa https://www.redisbad.pl/

#polityka #redisbad #bekazpisu #sejm
kobiaszu - Ja tylko przypomnę, że w momencie gdy wybuchła wojna w Ukrainie i setki ty...

źródło: 1000010318

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kobiaszu: rozwala mnie to, nie można być bardziej prawackim anty-lewakiem niż założyć markę red is bad. Nie można się bardziej obnosić ze swoją prawilną prawackością. Wszystko po to, by w odpowiednim momencie bez cienia żenady przepoczwarzyć się w typowego komucha-partyjniaka i rozkraść państwowe dotacje na swoją, pożal się boże, firmę xdddd
  • Odpowiedz
@JasnyBanan: Nie odda bo znając życie większość środków pewnie zdążył upłynnić.

Zaś co do samej firmy to nawet j---ć pomoc na Ukrainę, fundacja miała pomagać powstańcom a w ostatnich latach podobno nie robiła tego i to jest czyste s-----------o. Podcierać sobie mordę patriotyzmem a mieć w dupie prawdziwych patriotów i jedynie robić sobie na nich wcześniej reklamę.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Dodać jeszcze należy, że Pawełek jako zatwardziały antykomunista kupił te generatory, a jakżeby inaczej w komunistycznych Chinach.
  • Odpowiedz