Wpis z mikrobloga

Witam, mała recenzja / ból d--y Xiaomi Smart Banda 9
Dużo błędów od samej premiery + najprawdopodobniej mam wadliwą sztukę / cała linia jest wadliwa (gdybam) i będę musiał zwracać

WADY:
Ekran wydaje się jakby żółtawy,
Jasność powinna być 600>1200, więc 2x większa, a Mi Band 8 w teście wyszedł mi jaśniej,
Dziwne kolory,
Always on display działa jakby ten AMOLED nie był amoledem tylko LCD, podświetlony od dołu i bardzo mryga,
Gry z aplikacji nie działają,
Brak sklepu z aplikacjami w Mi Fitness, który był reklamowany w CN,
Brak tapet i gier, które były reklamowane w CN,
NADAL brak tłumaczenia tapet na polski, Mi Fitness nadal kuleje,
Minutnik nadal nie działa w tle,
UI zmienione by tylko coś było zmienione, w wielu przypadkach na gorsze, ikonki dosłownie stykają się z ramką w tle (np. latarka),
Mniejszy ekran

ZALETY:
Ramka z matowego aluminium jest super,

Czy według was naprawią ten ekran zwykłą aktualizacją? Wygląda to na wadliwą sztukę / wadliwy ekran? Czy to jakiś nowy feature? Mi band 8 tak nie ma, wydaje się działać o wiele lepiej (ekran) i jaśniej, tymczasem Band 9 niby ma 2x większą jasność, żart.

#miband9 #miband8 #miband #xiaomiband #xiaomi #technologia
Barthoo - Witam, mała recenzja / ból d--y Xiaomi Smart Banda 9
Dużo błędów od samej p...

źródło: 2

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Barthoo: mój egzemplarz o dziwo nie ma na AOD tego dziwnego podświetlenia, dziołchy też. Faktycznie system trochę średnio działa i pozostaje czekać na aktualizację, która naprawi wiele - za wiele. Pomimo niskiej ceny to aktualne wady troszkę zniechęcają do zakupu. Od 9 do 18 cały dzień w łóżku bo grypa i prawie 300 spalonych kalorii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rtv euro agd, w zasadzie to wszędzie jest aktualnie ta sama cena (179). Z tego co czytałem to brak gier i ogólne problemy z systemem są tak naprawdę problemem Europy, w Azji niby wszystko gra.
  • Odpowiedz
  • 0
@gabapentyn: mediaexpert, wiec na razie odradzałbym kupowania tam przez ok 2 tyg.
wlasnie xiaomi wypuscilo update i dzialaja gierki, przetestuje jeszcze dzisiaj w nocy ekran czy naprawili to miganie ale nie sadze bo konsultowalem z innymi i nie mieli tego
  • Odpowiedz
@Barthoo: for real była dzisiaj jakaś aktualizacja? 2 egzemplarze żadnej nie mają + dzisiaj wyjątkowo jakiejś z-----e wyniki mi i mojej wychodzą. jbc mi fitness na iphonach
  • Odpowiedz