Wpis z mikrobloga

Zadzwoniłem po milicje bo jakieś patusy zaczęły mi pod oknem na ławce chlać i głośno rozmawiać . Sam nie mam nic przeciwko picia pod chmurką ale na litość boska nie robocie tego pod blokami, bo to wszystko się niesie do mieszkań. Milicjanci dali im jakieś mandaty. Pytacie czemu nie zwróciłem uwagi? Ano nie chce się użerać z ludźmi a może jesscze stwierdza ze mogą pic i kiedyś dostanę cegła w szybę. Nie jestem dumny z tego ze to zgłosiłem ale chce mieć spokoj pod oknem. Dodam ze tereny zielone są 3 minuty spaceru dalej, gdzie żadnemu z mieszkańców by nie przeszkadzali
#oswiadczeniezdupy #milicja #policja #patologiazewsi #alkoholizm
ChlopoRobotnik2137 - Zadzwoniłem po milicje bo jakieś patusy zaczęły  mi pod oknem na...

źródło: flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChlopoRobotnik2137: Patusy podblokowe to plaga polskich osiedli. Szczególnie w okresie letnim, chociaż w zimie zdarza się też przesiadywanie na klatkach, co jest chyba jeszcze gorsze, bo się to niesie wszystko. Piwnice też lubią przyciągać męty.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: ja to wychodzę na balkon i najpierw normalnie zwracam uwagę a jak nie skutkuje to drę mordę "w---------ć buraki" i na parapecie mam w razie co 2 butelki po piwie i kilka kamieni. Widzą, że p---b i zazwyczaj grzecznie odchodzą, a o okna się nie boję, mam całodobowego szklarza w cenie ubezpieczenia domu. I poza tym to zazwyczaj jakieś wieśki z d--y, spod lasu studenciaki bo wszystkich innych na
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: prawidłowo. Jak się sprujesz to będziesz miał tylko problemy z patuchami a jak im oddasz raz czy drugi to jakimś dziwnym trafem prawo koniec końców d-----e bardziej ciebie niż ich. Temat wałkowany. Zamykam.
  • Odpowiedz