Wpis z mikrobloga

Zadzwoniłem po milicje bo jakieś patusy zaczęły mi pod oknem na ławce chlać i głośno rozmawiać . Sam nie mam nic przeciwko picia pod chmurką ale na litość boska nie robocie tego pod blokami, bo to wszystko się niesie do mieszkań. Milicjanci dali im jakieś mandaty. Pytacie czemu nie zwróciłem uwagi? Ano nie chce się użerać z ludźmi a może jesscze stwierdza ze mogą pic i kiedyś dostanę cegła w szybę. Nie jestem dumny z tego ze to zgłosiłem ale chce mieć spokoj pod oknem. Dodam ze tereny zielone są 3 minuty spaceru dalej, gdzie żadnemu z mieszkańców by nie przeszkadzali
#oswiadczeniezdupy #milicja #policja #patologiazewsi #alkoholizm
ChlopoRobotnik2137 - Zadzwoniłem po milicje bo jakieś patusy zaczęły  mi pod oknem na...

źródło: flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie jestem dumny z tego ze to zgłosiłem ale chce mieć spokoj pod oknem


@ChlopoRobotnik2137: chłopie, oni maja w------e na twój i (jak się domyślam) innych spokój, bo musza po prostu pochlać, a Ty masz rozkminy czy dobrze zrobiłeś? Szanuj siebie.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: dziwne, że się tłumaczysz,że ci głupio, że zgłosiłeś drących mordę pijaków. To jest właśnie nasz polski kompleks niższości. Nawet na własnym podwórku boisz się robić porządek. A potem wszyscy zdziwieni, że jest jak jest. OBOWIĄZKOWO trzeba zgłaszać takie zdarzenia, zawsze i natychmiast. Ja byłbym dumny z siebie i ty też bądź. To jest nasz kraj I to my go kształtujemy.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: I bardzo dobrze zrobiłeś. Kiedyś nade mną jakaś banda sebków drugi dzień z rzędu robiła imprezę, więc wkurzona zadzwoniłam po policję. Pamiętam, że potem opowiadałam o tym koleżance i ona się oburzyła, że nie wysłałam swojego faceta, żeby poszedł z nimi po ludzku pogadać, tylko od razu na policję, bo mogli sobie nie zdawać sprawy, że komuś to przeszkadza xD No tak, genialny pomysł wysyłać swojego faceta na szarpanie
  • Odpowiedz