Wpis z mikrobloga

TL;DL - szukam starej gry z pegazusa. Za pomoc w ustaleniu jej tytułu robię #rozdajo klucz na steam za 70,00 zł.

Co jakiś czas, od ponad dwudziestu lat wraca do mnie wspomnienie starej gry z pegazusa. Byłem za mało kumaty żeby w nią grać ale próbowałem.

Latało się tam na deskorolce czy czymś podobnym. Miała otwarty świat i prostą grafikę. Można było wchodzić do jakichś jaskiń albo piwnic. Sterowało się jakby „zwykłym” człowiekiem. Była dziwaczna i nieco surrealistyczna. Straszna (wtedy).

No za nic nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywała i dręczy mnie to okrutnie.

Może ktoś z Was będzie mógł mi pomóc. Dla pierwszego znalazcy leci klucz do steam za 70 zł. Ale uczciwe ostrzegam - może być ciężko. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozdajo #gry #pegasus #pomocy #pizza
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wisimiwur: potrzebne informacje. więcej danych
Też obstawiam Big Nose Freaks Out skoro to "deskorolka" była w tej grze.

Gry na pegasusa z otwartym światem z eksploracją jaskiń:

The Legend of Zelda (1986) - Gra z otwartym światem, w której gracz eksploruje jaskinie, lochy i inne lokacje, zbierając przedmioty i walcząc
  • Odpowiedz
@Wisimiwur dodam, że gra była dość szybka. Postać była mała i składała się z niewielu pixeli. Deskorolka była raczej dodatkiem „bonusem”, nie była najważniejsza. Można było latać w górę i w dół. Jakieś klucze się zbierało. Lubiłem w to grać ale czas zatarł bardzo wiele obrazów. Zostało tylko to nieznośne uczucie z tyłu głowy, że nigdy tego nie wyjaśnię… szczególnie, że wtedy gra mnie przerosła. Jako dorosły chcę ją skończyć.
  • Odpowiedz