Wpis z mikrobloga

Myślałem że Call of Duty jest #!$%@?, myślałem że Dead Island Riptide to najgorsze w co grałem, że gry na androida to gówniane gry że aż nie gry ale nie... najgorsza gra mojego życia to zdecydowanie Killzone 2 do którego zmuszam się niczym montanowiec @Brozyn do gier Disneya, gram codziennie po jednej misji bo nie potrafię dłużej wycierpieć, powiedzieć że ta gra jest nudna do bólu to wielkie niedopowiedzenie a jak ją skończę to pojadę po niej już po całości, masakra...

#ps3 #killzone2
  • 9
@Danny10: teraz miałem taką akcję że wbijam szturmem do przodu bo nie lubię się bawić w chowające się zajączki za scianami które co kilka sek wystawiają głowę zza osłony, siedzę pod sianą i strzelam do pionków, rozglądam się a 3 stoi obok mnie i zamiast mnie zabić to strzelają w moim pionków, no przegenialne AI...
@Liquid_Snake: ja się nie zmusiłem do Hani a każda misja została rozegrana z przyjemnością :> ja jak się zmuszam do gry to przynajmniej jakieś trofki lecą, Ty widzę ze fabułę masz problem skończyć :) mi się zdaje że to wina health baru. Za mały jest :>
@Brozyn: grać w gówna byle poznać fabułę, przejść i zapomnieć to jedno ale grać w gry które grami nie są i jeszcze czerpać z tego przyjemność to już dla mnie za wiele hahahahahah :D uwielbiam cię, zawsze mnie rozśmieszasz hahahahhah