Wpis z mikrobloga

Wczoraj była inba bo @cybher2 przywidywał upodlenie serii civilization przez lgbt i globalne ocieplenie.
Jesteśmy już po trailerze i pokazie rozgrywki i wygląda to jak fajny następca CIV V.

Dlatego pytam się was pytam. Wszyscy w domu zdrowi?
Czy wszędzie widzicie zbereźników i lewaków? Czy niczym amerykanie w latach 40 i 50 wpadać będziecie w histerię i wszędzie będziecie widzieli komuchów? No w tym przypadku lewaków i gejów?

#gry #civilization #lgbt #gamescom
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ocieplenie


@orgin246: gdyby lewactwo nie orało co drugiego filmu/serialu swoim #!$%@?, to nikt by ich tam nie szukał

z kolei to samo lewactwo ma ból dupy, gdy w "kingdom come deliverance" nie ma zadnego murzyna, bo gra sie dzieje w XV w
  • Odpowiedz
  • 5
@PodniebnyMurzyn: Ta, poteżna inkluzywność i lewactwo ora serial za serialem. To nie tak, że #!$%@? scenariusz, reżyseria i marne aktorstwo kładzie takie rzeczy raz za razem. W końcu Andor wyszedł też spod Disneya tak samo jak Rogue One i inkluzywność też nam tam dostarczyli.

No ale to lewaki i pedały wszystko psują ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 2
@PodniebnyMurzyn: potężne wyparcie bo nie mam syndromu oblężonej twierdzy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Najlepiej iść w cheery peeking i siedzieć w swoim obozie, rozumiem.

Dobrego dnia dla ciebie życzę tego typu.
  • Odpowiedz
@orgin246 Niestety co się stało z psychoprawicą grupą odbiorców to jest jakiś kosmos. Wszędzie spiski, lewactwo, woke i liczenie wirtualnych murzynów w trailerach. I oni twierdzą, że są tymi normalnymi xD
  • Odpowiedz
  • 0
@SonidoStark: Widzę też opinie, że wzięli #!$%@? mechaniki z human kind. Nie grałem w niego długo bo czegoś mi w nim brakowało. Zobaczę po premierze jak mechanicznie to ogarną w CIV VII, na razie dla mnie większość wygląda spoko i jak pisałem, najbardziej przypomina mi CIV V.

Tylko cena na steamie dla Polski jak zawsze w #!$%@? większa bo Gaben dalej ma w dupie ten przelicznik.
  • Odpowiedz
  • 0
@deziom: żeby nie było, lewactwo też ma swoje za uszami, szczególnie te z USA bo to co ci ludzie czasem piszą w kontekście innych krajów niż stany to głowa mała. No ale tutaj na vipoku to głównie prawactwo odwala fikołki i też pod nasz lokalny mental wszystko porównuje.
W sensie dostajemy po mordzie od globalizacji.

Ale wracając do meritum to mam czasami wrażenie, że oni w ogóle nie grają lub
  • Odpowiedz
To nie tak, że #!$%@? scenariusz, reżyseria i marne aktorstwo kładzie takie rzeczy raz za razem.


@orgin246: wcale nie jest tak, że aktorstwo jest marne, bo aktorzy angażowani są nie na podstawie umiejętności tylko inkluzywności, podobnie ze scenarzyst... oj przepraszam. Showrunnerami xD. Wincyj murzynów, gejów i silnych brzydkich bab w filmach i serialach. Widzowie wytrzymają. Wmawiaj sobie, że nie ma na siłe wciskanej ideologii LGBT i woke. Jeśli tego nie
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: wpierw trzeba zaznaczyć że jak gra lub film jedynie INSPIRUJE się faktycznymi wydarzeniami, nie znaczy że musi w pełni je odzwierciedlać.
Może być że np. nigdy nie było wojen światowych, albo że większość stanowią ciemnoskórzy, albo to że prąd istnieje od 4k lat.

Jak ktoś szuka zgodności z faktami, to niech szuka dzieł dokumentalnych i kronik.
  • Odpowiedz