Wpis z mikrobloga

#praca #kursy #it #rozwoj siema, daje wpis bo pewnie w najbliższym czasie wywala mnie z pracy (elektryk - utrzymanie ruchu) praca spoko i coś tam czaje ale chcę zrobić dodatkowy kurs, szkolenie. Studia mam izn. Interesuje się.grafika komputerowa montażem filmów, krótkich animacji chciał bym w to pójść, moje doświadczenie to adobepro i parę prostych filmików na YT. Co poleca szanowne grono expertow, studia?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tripel:
czemu cię chcą wywalić z posady elektryka? Myślałem, że fachowcy w tej branży nie narzekają ani na pracę ani na pieniądze.
Na budowie podłączysz parę punktów i masz lepszą kasę niż jakieś adobe-srobe.
  • Odpowiedz
Tak mocna zmiana w życiu.
A nie myślałeś o czymś zbliżonym do obecnej pracy tak by wykorzystać zdobyte doświadczenie w innej gałęzi, jak np. rysowanie planów elektrycznych (EPLAN, SEE Electrical)? Przydaje się do tego doświadczenie elektryka.
Ceny szkoleń tanie nie są, ale z plusów jest zapotrzebowanie na rynku, szczególnie automotive. Często można trafić na oferty B2B od firm, które posiadają licencje na oprogramowanie, ale potrzebują człowieka (sama licencja horrendalnie droga i musiałbyś
  • Odpowiedz
@Tripel ciężko powiedzieć. Eplan licencjęle ma droższe. Ale see też nie tani. U nas w branży automotive VW, Mercedes, Opel używa eplan, z kolei fiat See. Może warto poszukać ofert pracy na LinkedIn i na co szukają i jakie stawki by się rozeznać
  • Odpowiedz