Wpis z mikrobloga

Tytuł - polska #policja umarza sprawę, bo nie znalazła sprawcy.

Fakty - gość jest znany, tylko mieszka na stałe w Niemczech, a że to nie jest bardzo poważna sprawa to policja niemiecka gościa nie będzie szukać. Polska Policja z wiadomych względów do Niemiec też nie pojedzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopefekt #csiwykop #bekazpolicji #logikapolicji
Kam_sekwaw - Tytuł - polska #policja umarza sprawę, bo nie znalazła sprawcy.

Fakty -...

źródło: 1000011675

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy pracuje na umowie czy na czarno to tego nie wiem. Czy na STAŁE mieszka też nie wiem, wiem, że przebywa na terytorium Niemiec i często jeździ do PL.
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw mi jak Włosi w Szwajcarii próbowali opróżnić konto po zdobyciu danych z karty (zrobione zdjęcie przy płaceniu) to szwajcarska policja nic nie zrobi bez udziału włoskiej policji, mogą se co najwyżej list wysłać. Włosi mają wyrąbane w ten proceder mimo że dokładnie wiadomo gdzie nabijają rachunki na kasie, jest adres, jest nazwa lokalu. Zlewają setki zgłoszeń miesięcznie.
  • Odpowiedz
Przekrocz prędkość w Niemczech do zobaczysz jak cie zaraz w Polsce znajdą.


@mimmo: i co ci zrobią? Poproszą o zapłatę mandatu bez podstawy, nic więcej nie mogą bez wyroku sądu polskiego. To, że frajerzy płacą mandaty z zagranicy bez umocowania prawnego i podstawy w Polsce to ich problem. Żaden komisariat policji nie będzie też zakładał w Polsce sprawy o kilkadziesiąt, czy nawet kilkaset euro, gdzie w przypadku mandatu z fotoradaru
  • Odpowiedz
@Rubbik no chyba że wrócisz do Niemiec i trafisz na kontrolę. Wtedy nie dość że zapłacisz mandat, odsetki, karę administracyjną to i stracisz prawko na czas wyjaśnienia sytuacji.
Niektórzy kombinują ze wskazaniem innego kierowcy ale wtedy to w ogóle lepiej nie zbliżać się do granicy przez 2 lata do czasu przedawnienia.
  • Odpowiedz
no chyba że wrócisz do Niemiec i trafisz na kontrolę. Wtedy nie dość że zapłacisz mandat, odsetki, karę administracyjną to i stracisz prawko na czas wyjaśnienia sytuacji.

Niektórzy kombinują ze wskazaniem innego kierowcy ale wtedy to w ogóle lepiej nie zbliżać się do granicy przez 2 lata do czasu przedawnienia.


@open_or_die: odnosiłem się do "zaraz cię w Polsce znajdą", tak? ( ͡° ͜ʖ ͡° )
  • Odpowiedz