Wpis z mikrobloga

@dzieju41 @pomidorki_koktajlowe prawda jest taka, że z połowę polityków można spokojnie zaorać cytatami z ich samych, nieważne z której strony sceny politycznej są.

Podejrzewam, że nawet Krulowi (a co by o nim nie mówić, w poglądach jest stały) też by można zrobić taką akcję.
  • Odpowiedz
że z połowę polityków można spokojnie zaorać cytatami z ich samych, nieważne z której strony sceny politycznej są.


@mkarweta: I o tym napisałem, przypominać dziadom.
  • Odpowiedz
  • 3
zmienia poglądy tak aby być w rządzie


@Nic_tu_po_mnie: jeśli tak to czemu jako jedyne ugrupowanie koalicji rządzącej staje okoniem w kwestiach religijno-konserwatywnych i nie pozwala odkręcić szkód zrobionych przez rządy Zjednoczonej Prawicy? Przecież w trybie przydupasa powinni dostosować się do reszty
  • Odpowiedz
  • 2
@pomidorki_koktajlowe:
Ale wiecie, że sporo się dzieje w kwestiiuratowania Odry i sa już pierwsze efekty?
Co prawda kopalni nie można zakmnąc od tak, ale ratuje się w inny sposób walcząc z algami i daje to 99% efektu.
A to przez 1 rok się wydarzyło.
Tymczasem przez 8 lat PIs tam nie działo się nic.
Także ta zaczepka "dziennikarza" jest mało trafiona, bo to nie sa 2 te same sytuacje. Coś
  • Odpowiedz
@pomidorki_koktajlowe:
Pamiętam jak jakiś wykopek zwyzywał mnie od pisowca i zablokował jak zapytałem o dowody na rzekomo sfałszowane badania.
Boże, jaka wtedy była afera o tę Odrę.
A teraz?
Nic się nie dzieje ;)
  • Odpowiedz