Wpis z mikrobloga

Historia z wakacji dwa tygodnie temu:
Jestem w Albanii. Miejscowość Saranda. Południe Albanii blisko granicy z Grecją.
Siadam na kawę w lokalnej kawiarni na poranną kawę (za espresso 80 centów spoko cena). Akurat siedziałem sam.
Stolik obok mnie jakiś Albańczyk w wieku 30-40. Pyta się skąd jestem i jak mi się podoba.
Mówię, że jestem z Polski.
Co mówi Albańczyk?
"Oooo Poland, I had a girlfriend from Poland - Agnieszka from Cracow"
XD
Nasze witaminki są bardziej popularne niż papież czy Lewandowski. Nasz towar eksportowy XD
#p0lka
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@QHiN kurla tez sie z tego smialem ale laduje w Maroku pierwszy bar rozmowa z barmanem murzynem cyk mam dziewczyne z Polski xd i mowi ze chlor jak #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@QHiN myślałem że tylko sobie ludzie jaja robią z naszych witaminek ale ostatnio wziąłem airbnb w Amsterdamie i hindus gadał po polsku bo ma żonę Polkę ;D
  • Odpowiedz
@QHiN: ja byłem w Durres i leżąc sobie na plaży przechodził pięknie zbudowany Albanczyk. Szedł wzdłuż wybrzeża nziezaczepiany przez nikogo aż wszedł w strefę naszego hotelu. Polki w różnym wieku zaczęły piszczeć, gwizdać i wołać go jak jakieś małpy w klatce. Gość oczywiście odpowiedział po polsku "cześć, kocham cie, jesteś piekna" i poszedł dalej. Wstyd jednak został z nami do końca dnia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@QHiN: ja zawsze odpowiadam to współczuję że miałeś polke, bo ja się bardziej szanuję i nigdy mi polka doopy nie dała na szczęście,

A i nawet bym nie wziął od polki.

Wolę Amerykankę, żydówkę, hiszpankę, Portugalke, litwinke,szwajcarke
  • Odpowiedz
@QHiN oglądam sobie ostatnio stream gościa co mieszka w WB (w połowie Turek), akurat ogrywał bitwę pod Grunwaldem i zapytał skąd jestem. Napisałem że z Polski i gość od razu, "My girlfriend is from Poland" i zaczął wrzucać zdjęcia jak go zabrała na wycieczkę po Polsce ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@QHiN: Nie jest to zabawne. Kiedyś na urlopie zaczepił mnie czarnoskóry jegomość, jak się okazało z Liberii. Jak tylko usłyszał, że jestem z Polski to od razu ucieszony rzekł "My friend has Polish wife!" XD
  • Odpowiedz
@QHiN: nie uwierzyłbym w te historie, gdyby nie fakt że sam w Norwegii podobną odbyłem (nawet ja tu opisałem)

Z tym że chłopcy lekko podchmieleni i weseli wprost mówili, że polki się łatwo ruchaja, czym prawie zarobili ode mnie w dziąsło. Krótka reprymenda trochę ich postawiła do pionu, przeprosili i atmosfera dalej była wesoła.
  • Odpowiedz
Z tym że chłopcy lekko podchmieleni i weseli wprost mówili, że polki się łatwo ruchaja, czym prawie zarobili ode mnie w dziąsło. Krótka reprymenda trochę ich postawiła do pionu, przeprosili i atmosfera dalej była wesoła.


@Zly_On: I co poszedłbyś w bójkę ryzykując obrażenia w obronie czci p0lek? xD W żaden sposób nie skłamali przecież.

Inna sprawa, że te najłatwiejsze są jednocześnie tymi najbrzydszymi z tego co obserwowałem na studiach. Nie
  • Odpowiedz
@Herubin: no ich trzech na mnie samego w momencie warknięcia z mojej strony jakoś chętnych do bitki nie było

I nie skłamali, tylko po prostu nie wypada sobie pozwalać mówić w twarz, że kobiety Twojego narodu są dupodajkami. Twoja mama to też Polka.

Mimo, że powinienem się wtedy z nimi zgodzić, są pewne zasady.
  • Odpowiedz