Wpis z mikrobloga

Historia z wakacji dwa tygodnie temu:
Jestem w Albanii. Miejscowość Saranda. Południe Albanii blisko granicy z Grecją.
Siadam na kawę w lokalnej kawiarni na poranną kawę (za espresso 80 centów spoko cena). Akurat siedziałem sam.
Stolik obok mnie jakiś Albańczyk w wieku 30-40. Pyta się skąd jestem i jak mi się podoba.
Mówię, że jestem z Polski.
Co mówi Albańczyk?
"Oooo Poland, I had a girlfriend from Poland - Agnieszka from Cracow"
XD
Nasze witaminki są bardziej popularne niż papież czy Lewandowski. Nasz towar eksportowy XD
#p0lka
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@QHiN mordo mam w pracy jednego Albanczyka, umie jakieś pojedyncze slowa po polsku powiedzieć. Jak zapytałem skąd je zna to odpowiedział że od żony - Polki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z tym że chłopcy lekko podchmieleni i weseli wprost mówili, że polki się łatwo ruchaja, czym prawie zarobili ode mnie w dziąsło. Krótka reprymenda trochę ich postawiła do pionu, przeprosili i atmosfera dalej była wesoła.


@Zly_On: o k---a, ale rycerzyk xD
  • Odpowiedz
Z mojego doświadczenia to zawsze są takie, z którymi i tak nikt normalny nie chciałby być, więc żadna strata. Pytanie tylko czy takich wartych uwagi jest wystarczająco sporo żebym sobie znalazł, bo wolałbym jednak żonę Polkę (nie przez zero).
  • Odpowiedz
@axl-rose:

Nie jest, facetów singli jest 40% lv 20-40 dziołch 20% do tego dochodzi w h@ europejczyków którzy piszą wszelkimi możliwymi kanałami do nich i myślą że polki są konserwatywne a tak na prawdę postsowieckie zakompleksienia i sprawia że im wszelkie opory i otwory rozwierają się na widok kogolwiek z ciemniejszą karnacją albo kogoś z zachodu, przy czym polek wartości związkowe niestety mają się do tego bardzo nijak xD

Deficyt
  • Odpowiedz
@QHiN: Każdy kto chociaż trochę podróżuje, wie że polskie kobiety mają gigantyczne kompleksy na tle pochodzenia, które leczą właśnie w ten sposób.

Z tej "otwartości" korzystał kiedyś pewien imigrant Simon Mol, zarażający wyjątkowo paskudnym wariantem HIV.
Większość jego ofiar już nie żyje, tak samo jak i on sam. Tak tylko przypominam.
  • Odpowiedz
Wstyd jednak został z nami do końca dnia


@11mac11: jakoś byłeś powiązany z tymi Polkami? w sensie rodzina? koleżanki? czy tak po prostu wstydzisz się za każdego rodaka za granicą nawet jak nie masz żadnego wpływu na niego?

nie wiem skąd ostatnio tyle tych wpisów i relacje takich wstydliwych Polaków,
jakiś tam Albańczyk sobie rucha co się rusza co gada po polsku a polscy faceci się za to
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@majk3l objechałem całą Albanię od Tirany na południe, aż do ksamil. Zaliczyłem w sumie każde większe miasto poza Korca. Saranda Ksamil ładnie i woda czysta i ciepła. Byłem w Durres to miasto to syf, takie polskie Mielno. Na południu Albanii zdecydowanie ładniej. W Sarandzie znajdziesz nawet polską restauracje :)
@Sledzik8 Masz prom z Korfu, ale szczegółów ci nie powiem jak on pływa. Musisz poszukać na własną rękę
  • Odpowiedz