Wpis z mikrobloga

Złożyłem donos na pirata drogowego poganiającego mnie długimi w trakcie manewru wyprzedzania na autostradzie (byłem na wyoskości Tira kiedy mnie poganiał). Was szeryfów drogowych trzeba zgłaszać i patrzeć czy równo punkciki rosną, inaczej się nie nauczycie
Czuje dobrze człowiek

#motoryzacja #patologiazewsi #samochody
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miał Wadowickie blachy, może się spieszył na kremówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vladi_putin: Jak ci kremówka mrugała to ja już nie mam więcej pytań jak ty jeździsz xD
Zresztą zesranie się o światła już samo w sobie wiele mówi.
  • Odpowiedz
  • 0
@bedejutro: Przeczytaj co napisalem wyżej xD

"Wyprzedzałem mając okolo 125km/h na liczniku + przede mną był sznur samochodów, więc nie dało się szybciej. Chłop mnie poganiał jak byłem na wysokości tira xD"
  • Odpowiedz
@vladi_putin: kierowcy blaszakow to sa jednak #!$%@?, ktorys ktoremus zatrabi, zamruga, nie odmacha w podziece, zajedzie jedno miejsce w kilometrowym korku i #!$%@? over 9000 "jak tak mozna, zglaszam do plokuratury". Road rage trzyma sie mocno
  • Odpowiedz
@vladi_putin czesto z takimi debilami spotykam sie na drodze i ja im po prostu plynem do spryskiwaczy psiukam jak mi za bardzo na dupie siedza, zwykle odpuszczaja. Natomiast ostatnio zrobilem jakies 2-2,5kkm po niemieckich i holenderskich autostradach i do tej pory mi sie w glowie nie miesci, ze sa kraje w ktorych 99 procent aut jedzie z predkoscia max ograniczenia i jestem pelen podziwu dla ich kultury jazdy. A w polsce
  • Odpowiedz
@vladi_putin: moze nie w temacie, ale obok. Od jakiegos czasu, gdy widze u siebie w wiosce (pod wroclawiem, wiec spory ruch), ze ktos zapierdziela to po prostu mrugam mu dlugimi. Od razu zwalnia, bo mysli, ze gdzies jest policja. Jeszcze na koniec podnosi reke i dziekuje :) w skali calego dnia to pewnie nic, ale zawsze to jeden niebezpieczny przejazd mniej
  • Odpowiedz