Wpis z mikrobloga

aaa kurła wiesz kim ja jestem? mam SUVA MERCEDESA kurła, rozumiesz? parkuję gdzie mi się kurła podoba, kurła ja nie mam czasu na szukanie miejsca, kurła rozumiesz? #!$%@? mnie interesuje jakaś linia na betonie kurła! przeciwpożarowe co? kurła widzisz łogiń tu? chrum kwiiiii

#motoryzacja #rzeszow #bekazpodludzi
bidzej - aaa kurła wiesz kim ja jestem? mam SUVA MERCEDESA kurła, rozumiesz? parkuję ...

źródło: 1000015479

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Iskaryota, nie masz racji. Wystarczy, by kazdy mial rigcz i martwil sie rowniez o to, by nie obic innych, a nie tylko o wlasne auto. Niestety, ludzie maja to w dupie, wiec posiadacze drozszych samochodow robia takie akcje jak na zdjeciu. Woli byc ewentualnie pocisniety w onternetach, ale lakier pozostaje w nienaruszonym stanie. Gdyby ludzie wychodzac z samochodu, nie ptwierali ich na #!$%@?, nie zwazajac na inne auto, nie byloby
  • Odpowiedz
@bidzej parkowanie w wyznaczonych miejscach jest miarą cywilizacji człowieka.
Parkowanie na wyznaczonych miejscach jest czynnością prostą i nie wymagającą wielkiego wysiłku. Wszyscy wiedzą, że tak powinno się robić, jest to pożądane społecznie. Z drugiej strony nie ma żadnego przepisu ani obowiązku zeby na prywatnym parkingu parkować w liniach. Nikt nic nie powie jeśli ktoś zaparkuje inaczej. Nie ma za to żadnej nagrody ani żadnej kary. Powinno się parkować na wyznaczonych miejscach
  • Odpowiedz
  • 0
@bidzej: ale sięzesrałeś, znalazł wolne miejsce gdzie nikomu nie przeszkadza, na tym polega inteligencja i wlaśnie dlatego stac go na takie auto, a innych nie
  • Odpowiedz