Wpis z mikrobloga

aaa kurła wiesz kim ja jestem? mam SUVA MERCEDESA kurła, rozumiesz? parkuję gdzie mi się kurła podoba, kurła ja nie mam czasu na szukanie miejsca, kurła rozumiesz? #!$%@? mnie interesuje jakaś linia na betonie kurła! przeciwpożarowe co? kurła widzisz łogiń tu? chrum kwiiiii

#motoryzacja #rzeszow #bekazpodludzi
bidzej - aaa kurła wiesz kim ja jestem? mam SUVA MERCEDESA kurła, rozumiesz? parkuję ...

źródło: 1000015479

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
chłopie, nawet specjalnie wielkimi literami napisałeś że to MERCEDES i do tego wielki bogacki SUV... może popracuj nad jasnością przekazu w takim razie?


@Ligniperdus: ty jesteś normalny?
Napisałem tak a nie inaczej, żeby zaznaczyć, że dla pewnej grupy ludzi to jaki mają samochód to jest argument w tego typu dyskusjach. A ty się doszukujesz jakichś dziwnych rzeczy xD
  • Odpowiedz
@NaAdanosa: no i co? nawyzywacie go w internecie, a on nawet tego nie zauważy. xD tablica jest spoko do nagłaśniania faktycznie niebezpiecznych zdarzeń. ale takich tutaj to nic nie obchodzi.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@lentilek dziś jechałem za nowym GLS i miałem taką rozminę, że w Mercedesie chyba jest zakład o to jak koszmarnie brzydkie i tandetne guano są w stanie kupić ludzie, jeśli tylko ma gwiazdkę na masce. To auto wygląda, jakby było złożone z dwóch.
LoboV - @lentilek dziś jechałem za nowym GLS i miałem taką rozminę, że w Mercedesie c...

źródło: 1000034251

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
że dla pewnej grupy ludzi to jaki mają samochód to jest argument w tego typu dyskusjach


@bidzej: aaaa to teraz rozumiem, taaak to zmienia wszystko

ps. czy ci ludzie są z nami na sali czy to tylko takie wyobrażenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@bidzej: najżałośniejsze w tym jest to, że Tobie ewidentnie w sytuacji na rzeczonym zdjęciu przeszkadza że suv i że nowoczesny merol, niż to że faktycznie stoi na powierzchni niedozwolonej ;)

jakby z tej zawiści, bólu dupska, zazdrości i nienawidzi Polaków wybudować wieże to sięgałaby aż do ksiezyca

  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vieniasn nikt nie mówi, że starymi sztruclami ludzie źle nie parkują co nie zmienia faktu, że częściej można spotkać widok jak powyżej niż tak zaparkowane wyobijane Punto czy jakieś Seicento.
  • Odpowiedz
  • 0
Az sie prosi zeby Berlingo cofnac tak zeby nie mozna bylo wejsc do auta :)


@papa_giorgio: na firmowym parkingu typ postawił swoje bmw na jednym z naszych miejsc. Stanąłem tak, żeby nie dało się wsiąść do beemki od strony kierowcy. Typ okleił mi lusterka i szyby naklejkami z karnym #!$%@? za #!$%@? parkowanie.

  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
najżałośniejsze w tym jest to, że Tobie ewidentnie w sytuacji na rzeczonym zdjęciu przeszkadza że suv i że nowoczesny merol


@larvaexotech: następny...w nosie mam tego "merola", nie projektuj na mnie swoich kompleksów.
  • Odpowiedz