Wpis z mikrobloga

aaa kurła wiesz kim ja jestem? mam SUVA MERCEDESA kurła, rozumiesz? parkuję gdzie mi się kurła podoba, kurła ja nie mam czasu na szukanie miejsca, kurła rozumiesz? #!$%@? mnie interesuje jakaś linia na betonie kurła! przeciwpożarowe co? kurła widzisz łogiń tu? chrum kwiiiii

#motoryzacja #rzeszow #bekazpodludzi
bidzej - aaa kurła wiesz kim ja jestem? mam SUVA MERCEDESA kurła, rozumiesz? parkuję ...

źródło: 1000015479

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bidzej tu majątek nic nie znaczy
przed chwilą prawie zahaczyłem w samochód o wartości około 4k zaparkowany w połowie na rondzie i w połowie na chodniku
zostawił szerokość samochodu i z 5cm na przejazd
  • Odpowiedz
@bidzej: no i? stoi na parkingu podziemnym/wielopiętrowym na przestrzeni wyłączonej z użytku. W sumie to nikomu nie przeszkadza. Jedyny problem jaki widzę to taki, że gdybym tam był i parkował jak czerwone berlingo swój wóz - 30 letniego strupa bez czujników ale ze zwisem tylnym na pół kilometra to pewnie bym mu #!$%@?ł w drzwi cofając xD
  • Odpowiedz
@bidzej: zawsze mnie rozpierdziela logika jazdy ultra drogim samochodem na zakupy, gdzie potem parkujesz tak, by nikt przypadkiem nie zarysował twojego rumaka w lizingu xD. Jak masz kasę to kup se auto na zakupy, którego nie szkoda xD
  • Odpowiedz
ale zmienia już opis świadka, który się zesrał tylko i wyłącznie dlatego że to.... MERC, BOGACTWO XDDDDDDDD


@Ligniperdus: Ale to ty się zesrałeś, bo ktoś miał czelność mieć pretensje do kierowcy mercedesa. Idź na tamten parking to zobaczysz, że kierowcy takich aut właśnie tak "parkują". Za każdym razem jak tam jestem, szczególnie w okolicach weekendu, na parkingu się #!$%@? zwierzyniec, i nie robią go ludzie w tanich autach.
  • Odpowiedz
@bidzej: o to to. Ciekawe czemu zawsze osobnicy w autach typu Mercedes, BMW etc. Parkują byle jak byle gdzie.

Piękne kacapskie podejście: jak mam pieniądze to jestem lepszy od robaków Polaków, prawo mnie nie dotyczy.
  • Odpowiedz