Wpis z mikrobloga

aaa kurła wiesz kim ja jestem? mam SUVA MERCEDESA kurła, rozumiesz? parkuję gdzie mi się kurła podoba, kurła ja nie mam czasu na szukanie miejsca, kurła rozumiesz? #!$%@? mnie interesuje jakaś linia na betonie kurła! przeciwpożarowe co? kurła widzisz łogiń tu? chrum kwiiiii

#motoryzacja #rzeszow #bekazpodludzi
bidzej - aaa kurła wiesz kim ja jestem? mam SUVA MERCEDESA kurła, rozumiesz? parkuję ...

źródło: 1000015479

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bidzej: tak realnie, to to miejsce nie jest żadne przeciwpożarowe, tylko to jest miejsce między słupami, które było zbyt małe aby wyznaczyć tam miejsce postojowe (miejsce musi miec okreslone wymiary minimalne). A wszedzie w tych miejscach narysowane sa te linie.

Więc o ile ludzie parkują jak dzbany, to w tym wypadku troche czepianie się na siłę. Nie wiem kiedy zdjęcie było wykonane - może obok było pełno pełnych miejsc. Ale
  • Odpowiedz
Ale to ty się zesrałeś


@kptDoopa: mylisz chyba zesranie ze śmiechem z ludzi których napada kompleks wioskowy jak tylko widzą "premium", wystarczy przeczytać pierwszy wpis OPa w tym wątku żeby zobaczyć co najbardziej go piecze w dupę, nawet specjalnie ci pogrubił
  • Odpowiedz
  • 1
przecież tam dzień w dzień tak stoją auta....


@Ligniperdus: oczywiście, że tak. Mało tego, niektóre stoją znacznie gorzej. I nawet zdecydowanie strasze i tańsze auta. A nawet graty. Ale akurat takie zdjęcie zrobiłem, bo miałem po drodze.

więc to raczej ty się zesrałeś na widok mercedesa

wnioski widzę wyciągasz centralnie z dupy.
  • Odpowiedz
  • 1
i? stoi na parkingu podziemnym/wielopiętrowym na przestrzeni wyłączonej z użytku


@SzubiDubiDu: jak sama nazwa wskazuje, przestrzeń ta jest WYŁĄCZONA Z UŻYTKU. Jaki jest tego powód - ani tobie, ani mnie, ani chamowi z tego auta to oceniać. Tym bardziej, że kawałek dalej były wolne normalne miejsca.
  • Odpowiedz
  • 3
tylko to jest miejsce między słupami, które było zbyt małe aby wyznaczyć tam miejsce postojowe (miejsce musi miec okreslone wymiary minimalne)


@13579_: spokojnie zmieściłoby się tam miejsce normatywne. Ale go tam NIE MA. Nieważne dlaczego. Jak wyżej napisałem, ani mnie, ani tobie, ani temu chamowi oceniać dlaczego. Tak zadecydował ktoś, kto ten parking projektował i nim zarządza. A jak miejsca parkingowego nie ma (a w dodatku jest to bardzo jednoznacznie
  • Odpowiedz
Ale akurat takie zdjęcie zrobiłem, bo miałem po drodze.


@bidzej: wiadomo, akurat tak się wylosowało

wnioski widzę wyciągasz centralnie z dupy.


chłopie, nawet specjalnie wielkimi literami napisałeś że to MERCEDES i do tego wielki bogacki SUV... może popracuj nad jasnością przekazu w takim razie?
  • Odpowiedz
@Ligniperdus zesrał się bo wiesniactwo. Według mnie każdy kto widzi tylko czubek własnego nosa, bo jest #!$%@? egoistą powinien mieć wypalane znamię na czole. Później cham nie zjedzie z pasa jak karetka będzie jechała, bo dziura w drodze. Albo będzie jechał lewanym pasem, bo za 5 kilometrów skręca i już się nie opłaca.
  • Odpowiedz