Wpis z mikrobloga

W co tam teraz gracie? U mnie gra lego pierwszy raz i chyba nawet wejdzie na dłużej. Dobre bo nigdy nie rozumiałem fenomenu tych produkcji.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TomgTp Wróciłem do grania po jakichś 8 latach, a grałem sporo, byłem w teamie CS'a, generalnie z 8h gierek dziennie.
Gram w kangurka kao 2022 xD Podejrzewam, że to będzie jedyna gierka i mi przejdzie granie na pc, ale fajny nostalgiczny powrót, bo za dzieciaka grałem w kangurka kao 1 i 2.
Może jakbym miał PS z VR i jakaś gierka sportowa to bym częściej grał, ale tak to raczej już
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Sh3rI0ck ja od grudnia 2023 gram w gry z kompa które zbierałem od 6lat jakoś na epicu, gogu I steamie. Dostałem steam decka oled. Odpaliłem już 2 cześć kangurka ale nie przemówił do mnie. Kiedyś przez chwilę u kupla grałem w pierwszą część więc też mam mini wspomnienia. Jakbyś chciał zobaczyć więcej w co tam gram to zapraszam na steama: 997369688
Bądź możesz mnie też linkiem dodać jak nie boisz się
  • Odpowiedz
@TomgTp Nie będę dodawał, bo jak siebie znam to porzucę granie po tej gierce, jak już to chyba wolę obejrzeć jakiś skrót, albo jak ktoś gra, bo już mnie to nie kręci. Tak jak mówię, może jak kupię PS to wrócę do tego, albo trenażer do roweru z gierką to wtedy w zimę będzie grane/jechane 5h dziennie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Darson666 też tyle co kupiłem i myślę jak to spolszczyć na steam decku. Trochę się cykam że znowu mnie to przerośnie. Ewentualnie będę grał po angielsku. :P
  • Odpowiedz