Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem

Huop sobie zrobił obiat, resztki ryb w postaci paluszkuf rybnych bogate w kwasy omega 3 itp, ale dobra firma kapinan iglo wienc nawet jak zmielone razem z innymi resztkami to musi być very macz gut i zdrowe bo tak i już, niemieckie, wiec samo zdrowie jak proszek persil dla prania itp xD - samo , ziemnioki z koperkiem plus trzy przeterminowane o 3 dni jajka ale z racji tego że od daty kupienia były cały czas w lodufce a nie poza niom to dałem im szanse, zrobiłem a-la sadzone i mizeria do tego, jak zjem to napije się piwa zapale fajkę i będę grau w jakąś gre, a pozniej do spania, dobrej nocy wam życzę.
Drake1 - #gotujzwykopem 

Huop sobie zrobił obiat, resztki ryb w postaci paluszkuf ry...

źródło: obiat

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kiszczak: Są ryby i ryby, paluszków rybnych rybą nazwać nie można, tak serio powiem Ci że very macz gut to całkiem smakowało z jajkami sadzonymi, ale fakt, zazwyczaj nie się nie je jajek z rybami bo po prostu nie pasuje.
  • Odpowiedz
paluszków rybnych rybą nazwać nie można,


@Drake1: Dlaczego niby? Przecież obecnie jesteś w stanie spokojnie kupić paluszki rybne z fileta nawet praktycznie w każdym sklepie spożywczym.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Cztero0404: Masz racje pisałem pół serio pół żartem, panuje mit że większość paluszków rybnych robione jest z resztek ryb itp, ale to bajki, swoją drogą ostatnio coraz częściej je robie i jem, bo szybko się smaży w "końcu to ryba" i smakuje całkiem spoko, w sam raz do "instant obiadów na szybkiego" jak się nie chce w garach długo siedzieć.
  • Odpowiedz