Wpis z mikrobloga

@SpalaczBenzyny przecież mieszkańcy tych osiedli by się chyba zesrali. Nie ma na tyle miejsca na parkingi bo nikt o tym nie pomyślał. Już lepszy byłby kompromis aby tylko jedna strona była zastawiona. Innej drogi chyba nie ma , chociaż tez mnie to wnerwiało od zawsze.
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: chwilę po zesraniu musieli w końcu znaleźć klucz do kłódki w bramie i parkować na swojej posesji,
mogłoby nawet do tego dojść, że by usunęli zardzewiały płot i zrobili sobie podjazd, skandal! :D

raczej powszechne i darmowe parkingu to prowadzą w zasadzie tylko do tego, że więcej gruzów ludzie kupują i nimi je zastawiają,

np. mieszkam obok parku gadziej jest duży parking i ludzie go właśnie zastawiają "niepotrzebny" gruzami których nie chcą sprzedać czy złomować bo pewnie "przyda
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny Popieram, często na darmowych parkingach trzymają gruzy z trawą pod spodem albo handlarze rozstawiają strupki zza granicy. Niektórzy krzyczą że zabiera się im wolność, ograniczając liczbe aut w mieście a sami nie widza ze zabierają ta wolność innym ludziom w przestrzeni miejskiej. Przykład to zdjęcie.
  • Odpowiedz
@Lardor: no ale widziałeś te zaparkowane auta na chodnikach? ja trochę latałem u nich po google maps i naprawdę tam mało kto parkuje na chodniku

no u nas nie-do-pomyślenia aby nie wjechać w takiej sytuacji chodnik aby "nie blokować przejazdu" a tom zupełnie normalne

chociaż słupki wstawili wiec ktoś musiał parkować :D
SpalaczBenzyny - @Lardor: no ale widziałeś te zaparkowane auta na chodnikach? ja troc...

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • Odpowiedz