Wpis z mikrobloga

Czy warto przesiadać się z #android na #ios? Planuję zakup nowego telefonu, zawsze kupowałem jakieś budżetowe Xiaomi albo Oppo, obecnie myślę o przesiadce na inny telefon i na myśl przyszedł Iphone 16, który ma wyjść we wrześniu. Pytanie czy iPhony są naprawę takie super wydajne i długowieczne? Słyszałem wiele pozytywnych opinii od ludzi którzy przesiedli się z Androida i mówią ze nigdy nie wrócą. Zastanawiam się dlaczego.
Dodatkowo wiele osób chwali cały ekosystem Appla. Mógłby ktoś wyjaśnić ten fenomen? Jaka jest różnica pomiędzy normalną konfiguracją słuchawek na Androidzie a konfiguracją Iphone vs Airpods?

Czy naprawę tak warto kupić iphona?

#apple #iphone #smartfon #telefony #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta

Czy warto przesiadać się z Androida na IOS?

  • Tak 61.0% (61)
  • Nie 39.0% (39)

Oddanych głosów: 100

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amigo44: mialem w ciul OSów - androida, iosa, symbiana, windows phona i te starsze tez. Lubilem windowsa za kafelki, ale mialem tania lumie wiec mulilo. Android jest dla fanow zabawy z telefonem, ale jak mi zaczela sie wieszac apka aparatu w pierwszym pixelu, potem inne podstawowe apki to sobie dalem spokoj. Wkurzal mnie ten system, tysiace producenckich forków, kazdy robiac apke musial robic szpagaty, aby to dzialalo na milionie konfiguracji,
  • Odpowiedz
@amigo44: co do słuchawek to jak sobie sparuję z telefonem to od kopa działają z appletv, macbookiem, iPadem. Odejdę od kompa siadam przed telewizorem czy biorę iPada i słuchawki magicznie przełączają się na to urządzenie
  • Odpowiedz
@amigo44: no jak w kazdym telefonie obecnie, z kazda iteracja czas na baterii coraz krotszy. No i apple jest dosc szemrane jezeli chodzi o starsze ajfony, bo nowsze systemy ponoc specjalnie bardziej drenuja baterie, ale to nie jest potwierdzone. Aczkolwiek nie bylbym zdziwiony, nie takie praktyki sie widzialo
  • Odpowiedz
Dla normalnych ludzi, jeden pies co wybierzesz. Tylko jak masz zestawiać Androida z IOS to wybieraj telefony z tego samego przedziału cenowego a nie jak wielu zjebów z iphonami. Przesiedli się z Siajomi za siedem stów czy jakiegoś Samsunga M coś tam za złotówkę od operatora na Iphone 15 Pro czy Pro Max i wielcy ajfoniarze się zrobili. Bo im w końcu telefon nie muli.
  • Odpowiedz
  • 0
jak przetrwasz pierwszy tydzień na nowym systemie to już nie wrócisz na androida ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nietopies: dlaczego miałbym nie przetrwać i dlaczego potem nie wrócić? :)
  • Odpowiedz
@amigo44:

Też co jakiś czas myślę nad przejściem na IOS tyle że ja akurat Windowsa na Macosa nie zamienię więc tutaj zaleta IOSa odpada. Lubię telefony z dużymi ekranami więc IP 15 Pro max a to już koszt, który jeszcze jakoś byłby do udźwignięcia ale płacąc tyle za telefon trzeba by było mieć jeszcze jakieś dobre ubezpieczenie.

Obecnie jestem na Galaxy A52s z 2022r kupiony w promocji za 1200zł. Powiem,
  • Odpowiedz