Wpis z mikrobloga

Czy warto przesiadać się z #android na #ios? Planuję zakup nowego telefonu, zawsze kupowałem jakieś budżetowe Xiaomi albo Oppo, obecnie myślę o przesiadce na inny telefon i na myśl przyszedł Iphone 16, który ma wyjść we wrześniu. Pytanie czy iPhony są naprawę takie super wydajne i długowieczne? Słyszałem wiele pozytywnych opinii od ludzi którzy przesiedli się z Androida i mówią ze nigdy nie wrócą. Zastanawiam się dlaczego.
Dodatkowo wiele osób chwali cały ekosystem Appla. Mógłby ktoś wyjaśnić ten fenomen? Jaka jest różnica pomiędzy normalną konfiguracją słuchawek na Androidzie a konfiguracją Iphone vs Airpods?

Czy naprawę tak warto kupić iphona?

#apple #iphone #smartfon #telefony #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta

Czy warto przesiadać się z Androida na IOS?

  • Tak 61.9% (70)
  • Nie 38.1% (43)

Oddanych głosów: 113

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amigo44: zdecydowanie, poczekaj jeszcze miesiac i kup np. iphone 15 plus - bedzie pan zadowolony, a za miesiac pewnie ceny spadna bo premiera iphone 16
  • Odpowiedz
@amigo44: Po prawie roku z iphonem 15 pro max powoli się przymierzam do powrotu na androida. Co na plus ? Rzeczywiście system jest szybki i ładny a telefon sprawia wrażenie bycia premium, bateria top, zdjęcia i filmy też top. Co na minus ? Pełno funkcjonalności z androida nie ma, upośledzone sterowanie głośnością, brak split screena, brak historii schowka, jesteś ruchany przez apple bo nie ma siri po polsku ani nie
  • Odpowiedz