Wpis z mikrobloga

Dlaczego laski na #tinder sa tak prozne? Rozumiem, ze mozna sie przez chwile zachlysnac nadmiarem atencji od napalencow i roznego rodzaju desperatow, czy nawet normalnych gosci, ale co trzeba miec w glowie zeby tkwic na aplikacjach randkowych przez tyle lat? Naprawde nie wystarczy wam zrobienie selekcji na tego jednego, normalnego goscia? Nie mam na mysli typowego chada, ktory was przeleci a potem rzuci w kat, po takim czasie juz powinnyscie byc w stanie zauwazac ten schemat, ze tacy goscie nie szukaja normalnej relacji (jakims dziwnym trafem ten przystojniak jest toba zainteresowany? tak! na pewno chce zwiazku! co z tego ze jest kilka poziomow atrakcyjnosci wyzej od ciebie). Co jakis czas wracam sobie na tinder i widze ciagle te same #rozowepaski tam. Nawet jak sa ladne to nie daje ich w prawo, bo wiadomo ze taka delikwentka ma bagno w glowie.

Zanim ktos napisze, ze jestem hipokryta bo sam przebywam wiele lat na tinderze, to takim ignorantom pragne nakreslic ze przecietny gosc ma tam 100x mniejsze branie niz przecietna baba. Bylem na wielu randkach, ale gdybym mial taka pule wyboru jak typowa rozowa to na pewno bym nie tkwil w tej karuzeli #!$%@? i atencji w jakiej one tkwia przez wiele lat, dla mnie to niepojete, zrobilbym selekcje na jedna osobe i jakos by to szlo, a jak po kilku probach by sie nie udalo to dalbym sobie spokoj.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ekul: laski szukają długo bo nie chcą wychodzić po dniu pisania i potem się dziwią, że uciekają im okazję, bo umówmy się w ciągu tygodnia to jesteś w stanie wyjść trzy razy i być na etapie lizania, a z taką pisajka to jesteś dopiero na etapie wstępnego umawiania xd
I naprawdę myślisz, że tam każda chce się związać?
Raz zrobiłem sobie test z przyjaciółką(nie fotogeniczna) że spróbujemy trafić laski i
  • Odpowiedz
  • 1
@kuroszczur: dlatego wydaje mi sie, ze najlepsze sa takie, ktore maja troche "meskich" cech charakteru, takie ktore jednoczesnie moga byc twoim ziomkiem, takie dziewczyny wydają sie najbardziej "ludzkie", ze tak to ujme
  • Odpowiedz
  • 0
@razdwatrzy55: domyslam sie, ze niekazda chce sie tam wiazac na stale, zalezy kto jakie ma priorytety, ale ja np nie szukam odpadow do ons i fwb, ani tym bardziej jak widze ze laska ktorys rok przesiaduje na tej appce, bo to znaczy ze ma nierowno pod kopułą (albo szuka ons/fwb albo czeka na tego swojego chada, ktory nigdy sie nie zjawi)
  • Odpowiedz
  • 0
@razdwatrzy55: napisalem "troche meskich cech charakteru" w zamysle, ze bedzie mniejsza dysproporcja miedzy dzialaniem pod wplywem emocji a uzywaniem logiki
  • Odpowiedz
@ekul: nie wiem, może pogadaj z nimi? może nie chcą wchodzić w związek na siłę. Może nie chcą być w związku? Pomijam, że taka aplikacja przyciąga raczej tylko określony typ ludzi i jak każde medium uzależnia.
  • Odpowiedz
po takim czasie juz powinnyscie byc w stanie zauwazac ten schemat, ze tacy goscie nie szukaja normalnej relacji (jakims dziwnym trafem ten przystojniak jest toba zainteresowany? tak! na pewno chce zwiazku! co z tego ze jest kilka poziomow atrakcyjnosci wyzej od ciebie).


@ekul: gdybys mial codzienne wmawiane, ze z faktu posiadania penisa godne Ciebie sa tylko supermodelki multimilionerki i nie schodz nizej tego to tez by Ci sie to glupie
  • Odpowiedz