Wpis z mikrobloga

#kononowicz #sradek #zazolina
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę nietypowe małpy, że jak przejebiecie sprawę w sądzie o dymanie kononowicza na hajs to w oparciu o np. artykuły Storcha, superexpreesu czy Szczęsnego zostanie utworzony osobny akapit w wikipedii na ten temat, albowiem widzami uniwersum są też edytorzy na wikipedii (9tej normalnej, nie kononopedii) Powodzenia z usuwaniem, szczególnie że w pieredelku dostęp do kompa to nie taka prosta sprawa dla kogoś, kto zapewne będzie po złej stronie łańcucha pokarmowego #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateos11: za kilkanaście albo kilkadziesiąt lat jak wyjdą z pierdelka to pewnie się to będzie za nimi ciągnąć, o tego dźunior też jak podrośnie to dowie się coś nie coś o swoich starych i w-------i ich do DPS o ile nie zerwie z nimi kontaktu i nie zmieni nazwiska
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: nawet jak nie ma, to zaraz będzie. Ja nie wiem, ale Olo mówił, że po pierwsze jest sprawa z rzeszowskiej komórki ds. cyberprzestępczości. być może po zakończeniu tej sprawy jestem pewien, że prokurator wniesie przekazanie protokołu w celu wszczęcia postępowania z artykułów typu jakieś okradanie, oszustwo czy coś. do tego jest sprawa z moprem, urzędy takie jak Urząd Skarbowy i Państwowa Inspekcja Pracy bardzo chętnie zajmie się faktem, że
  • Odpowiedz