Wpis z mikrobloga

Mam bardzo poważne pytanie do wykopowych fajnopolaków i lewaków. Jak śmiecie obrażać mojego ulubionego polityka i życzyć mu aby był w więzieniu? O kim mowa? O najlepszym pośle obecnej kadencji - Dariuszu Mateckim ze Szczecina.

Przyznam się, że nigdy się nie interesowałem polityką, bo uważałem każdego polityka po prostu za degenerata. Jednak niedawno spotkałem pana posła, pogadałem z nim chwilę na temat losów Polski i powiem, że zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Był miły, ciepły i życzliwy, ja myślałem, że on jest chamem i prostakiem jak tak przeglądam ten portal, a tu nieprawda. Powiem nawet, że pan Dariusz jest ostoją kultury i inteligencji - nawet pan już europoseł Braun, który ma bogate słownictwo i którego też bardzo lubię (widziałem nawet, że mimo iż są w innych partiach to bardzo się lubią, doceniam to na prawicy) nie dorównuje mu. Do każdego jest życzliwy i nawet przyznał, że modli się za nawrócenie gejów nie z nienawiści do nich a po prostu jako pobożny katolik martwi się o stan ich dusz.

Miłuje jak prawdziwy katolik innych bliźnich, życzy każdemu Polakowi sukcesów, bo po prostu ich kocha i alarmuje przed folksdojczami z PO, którzy notabene chcą go aresztować - pytam się DLACZEGO?! Takich polityków nam zdecydowanie brakuje i czemu nie można go aresztować wyjaśnię później.

Właśnie też po tym spotkaniu czytałem trochę o życiorysie pana Dariusza - ma piękny rodowód - pan Andrzej Matecki był opozycjonistą w czasach (tfu) komunizmu, pewnie teraz jak te P----y rujnują kraj i wprowadzają komunę bis to myśli sobie, że nie za taką Polskę walczył. Prawdziwy patriota i znakomicie przekazał propolskie postawy panu Posłowi.

Mimo iż też nie lubię tych całych LPG, to jednak przy majestacie pana Posła poczułem się jak oni - gdyby były wybory Mistera Sejmu to zdecydowanie by wygrał ten tytuł w cuglach. Najładniejszy i najprzystojniejszy polityk, taki lewak Litewka przy nim to c--j. Niestety przekazał mi, że ma żonę i małego syna na których bardzo mu zależy i dlatego też boi się aresztowania - ale nie mam z tym problemu, wszystko co pan Dariusz powie jest święte dla mnie. Ale tylko dla niego byłbym gejem, reszta tęczowych won z kraju.

Mówicie, że pan Dariusz kradł? Ja tak nie myślę, jeżeli by zabierał pieniądze to tylko po to aby przekazywać patriotyczne i katolickie postawy, czyli coś co jest najlepszym dla Polski, niestety lewactwo chce zrobić dokładnie odwrotnie, przez co stracimy za niedługo państwowość.

Mówicie, że pan Dariusz zaszczuł syna posłanki? On tylko nagłośnił, że w państwie TuSSka mogą się na spokojnie dzieciofile panoszyć, bo ta cała Filiks kryła tego zwyrodnialca aby nie wyszło na jaw, że zostawiała syna pod jego opieką. A, że nastolatek popełnił s---------o to nie jest jego sprawa, jestem pewny, że pan poseł modli się o jego duszę, żeby oczyścił grzech samobójstwa w czyśćcu i też boli go śmierć człowieka. Pan poseł jest za życiem od poczęcia do naturalnej śmierci i nie boi się tego pokazywać nawet w Sejmie - billboard i puszczenie serca płodu wzruszyły mnie do łez. Więc jak lewactwo może oskarżać go o spowodowanie śmierci syna posłanki? Wstyd.

Zielonki? To dobrze, im większe stężenie patriotycznych i propolskich postaw tym lepiej, niestety ten portal jest ogarnięty przez fajnopolactwo i uśmiechniętych, że szybko ten potrzebny przekaz znika, bo rudemu Niemcowi się pali aby nie dopuścić prawdy, którą Pan Dariusz chce przekazać.

I ogólnie pan Dariusz jest towarzyskim i koleżeńskim człowiekiem - pokazał mi stare wino, które przywiózł ze swojej podróży w Erasmusie we Włoszech i zaproponował mi lampkę. Nie można odmówić, jeszcze jakie ma pasje - gry komputerowe, zwłaszcza Tibia, fantasy, historia. Można z panem Posłem pogadać na wiele tematów i nigdy się on nie znudzi.

A więc co macie do powiedzenia antypolaki? Zniszczyłem każde wasze argumenty jakie można wytoczyć przeciwko panu Dariuszowi i proszę zostawić go w spokoju, ponieważ nie znam bardziej polskiego i bardziej kochającego swoją ojczyznę polityka. Czas powiedzieć temu stop i będę walczył o dobre imię pana Posła, bo wiem, że jest niewinny. Poniżej w grafice jest moja laurka dla niego z wyrazami wsparcia, prawda sama się obroni.

#polityka #matecki #bekazpo #bekazlewactwa #4konserwy


BKZGlamrap - Mam bardzo poważne pytanie do wykopowych fajnopolaków i lewaków. Jak śmi...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-15 182241

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach