Wpis z mikrobloga

@kidi1: Nikt go nigdy nie lubiał. Po prostu wyrosło pokolenie któremu od małego wbijano do głowy że Kaczafi to Naczelnik i to karakan jest tym złym xD

Pozdrawiam wszystkie roczniki! Nie ma co się wstydzić inni tez się nadziali na 3x15% już raz
  • Odpowiedz
@kidi1: Bo trzeba mu przynać, że jest politykiem wybitnym. Złotousty, nigdy nie da się złapać w złej sytacji, rozumie PR, lubi media media go lubią do tego do tego jest absolutnie mściwy, bezwzględny i wyrachowany ( wystarczy zobaczyć jakie czystki zrobił po powrocie z KE gdy obejmował władzę w KO ponownie).

I byłbym nim zachwycony gdyby nie realizował polityki która szkodzi przeciętnej jednostce w tym kraju, rodzinom a w końcu
  • Odpowiedz
@redorbiter: w umowach jest ponad 400 mld złotych z czego dla polskiego przemysłu tylko 1/4, krowa nie pozwala na produkcję Borsuka i Kraba w Polsce. Brakuje finansowania nowej fabryki. Za to znalazło się prawie 50 mld zł na Apacze
  • Odpowiedz
@redorbiter całości nie mam jak- ale odnosiło się do wydania jak najlepiej każdej złotówki podatnika na sprzęt wojskowy. Mowa cały czas była o budżecie na wojsko, a nie socjalnym.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wixonejo: no tak, ale co to zmienia w kontekscie jego hipokryzji? gdzie niby zasugerowalem, ze chodzi o socjal? chyba oczywiste, ze mowi o zbrojeniach podczas przemowienia z okazji swieta wojska polskiego
  • Odpowiedz
@redorbiter dlatego właśnie przytaczasz wypowiedź dotyczaca zbrojeniówki i odnosisz się do programu wątpliwego pochodzenia? Toż to kwintesencja manipulacji rodem z "najlepszych" lat TVP, TVRepublika byłaby dumna
  • Odpowiedz
  • 0
@Wixonejo: czyli wedlug ciebie nie powinno sie laczyc roznych tematow wypowiadanych przez ta sama osobe, bo to nie ma zadnego zwiazku? albo jestes retarded, albo trollujesz, albo nie wiem placa ci za to. Nie mniej idz pan sobie stad, bo szkoda mojego czasu
  • Odpowiedz
@redorbiter jak najbardziej, jeśli ktosbwypowiada się na temat funduszu na wojsko, to nie łączymy tego z funduszem socjalnym. To tak, jak by wypowiadać się o sytuacji gospodarczej Ukrainy, i jednocześnie to słowa odnosiły by się do sytuacji gospodarczej chociażby Chin. Bo pinta woda po kisielu więc połączenie jest, tak.
  • Odpowiedz