Wpis z mikrobloga

Nastąpił ciąg dalszy listy która publikowałem jakiś czas temu

TU który zdobył prawie 200+ Tym razem kolejne 13 punktów obnażające hipokryzję i brak logiki wśród członków #knp

14. Mów o nepotyzmie w polityce, oburzaj się gdy na listach wyborczych umieszczane są dzieci danego polityka. Sam umieszczaj własne dzieci na listach.

OW nr 5 - 9. KORWIN-MIKKE Katarzyna Izabela


OW nr 8 - 10. KORWIN-MIKKE Kacper Mikołaj


OW nr 9 - 10. KORWIN-MIKKE Anna


OW nr 11 - 1. KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard

Źródło

Komentarz Zaraz będziecie zarzucać, że to dalekie miejsca i nic nie znaczą, że trzeba zapchać jakoś listy i że parytety. W takim razie to nie najlepiej świadczy o partii która w skali kraju nie potrafi zebrać 130 osób i musi obsadzać miejsca członkami rodziny.

15. Mów że na Majdanie byli "terroryści szkoleni w Polsce". I że wiesz, który polski polityk ich szkolił, oraz że ujawnisz jego nazwisko w kampanii wyborczej bo będziesz kandydował przeciwko niemu. Nie ujawniaj nazwiska polityka bo to "delikatna sprawa" i może naruszyć rację stanu. A tak w ogóle to nie kandyduje przeciwko temu człowiekowi teraz więc nici z tego.

Źródło 1

Źródło 2

Komentarz Czyli klasyczne wiem, ale nie powiem. Równie dobrze ja mogę zarzucić że mam dowody że JKM jest Izraelskim agentem działającym na zlecenie Mossadu, jednak nie ujawnię tego.

16.Głoś że trzeba szanować własność prywatną, a także dotrzymywać umów czy przestrzegać prawa (Jednym słowem bądź legalistą) Namawiaj do malowania na murach loga KNP, palenia tęczy, samosądów.

Źródło 1

Źródło 2

17. Uważaj że telewizja stosuje przekazy podprogowe aby zniechęcić wyborców do głosowania na JKM. Przykładem ma być to, że jednego dnia ludzie się do niego uśmiechali i machali natomiast następnego dnia już nie.

Źródło

18. Uważaj, że rozwiązania KNP nie są radykalne, po czym stwierdź że rozwiązania proponowane przez KNP są radykalne.

Źródło

19. Bądź zwolennikiem wolnego rynku i przeciwnikiem protekcjonalizmu. Uważaj, że jak jakieś państwo da embargo na jakieś produkty trzeba także wprowadzić embargo na jego produkty.

Źródło

20. Bądź zwolennikiem zlikwidowania kodeksu pracy, świadczeń społecznych oraz sprywatyzowaniem edukacji. Nie potraf określić jakie to będzie miało skutki np. za 40 lat, zasłaniaj się mówiąc "wolny rynek jakoś sobie poradzi" oraz że masz takie wyliczenia ale ich nie pokażesz.

Źródło

21. Uważaj że rodzina jest najwyższą wartością. Mów że wydziedziczył byś syna gdyby był gejem.

Źródło 1

22. Uważaj że demokracja to rządy debili i najgorszy ustrój ever, postuluj w swoim programie wyborczym aby prokurator rejonowy był wybierany demokratycznie.

Źródło

23. Mów że po dojściu do władzy skończy się bezmyślne podporządkowywanie brukselskim biurokratom, aby w następnym punkcie stwierdzić, że będziemy co do litery wypełniać zobowiązania międzynarodowe i traktatowe.

Źródło

24. Uważaj że obecne prawo zabrania praktycznie produkcji prądu we własnym zakresie. Bądź ignorantem ponieważ można produkować prąd we własnym zakresie a nawet sprzedawać go do sieci, ba nie trzeba nawet zakładać działalności gospodarczej do tego.

Źródło

25. Uważaj, że to nie rola państwa utrzymywać niepełnosprawnych. Głoś, że samorządy powinny zajmować się pomocą dla takich ludzi.

Źródło

26. Bądź prawnikiem, uważaj że UE dzięki Traktatowi Lizbońskiemu stała się państwem.


Źródło

27. Mów, że komisarze europejscy biorą w łapę. Na pytanie o dowody odpowiedz "Gdybym miał dowody to bym je pokazał"

Źródło

Prawdopodobnie będą jakieś literówki pokroju ą zamiast om. Więc proszę przymknąć na to oko ;)

#knp #jkm #krul #neuropa #4konserwy #korwin #wykopfest
CreativePL - Nastąpił ciąg dalszy listy która publikowałem jakiś czas temu


TU który...

źródło: comment_V7TuuGAWnoxfwPR0BLQoG0yenxWd29Mn.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CreativePL: (21) Ciekawi mnie kiedy Korwin powiedział, że rodzina jest najwyższą wartością? I Korwin nie powiedział, że wykląłby syna geja, tylko wykląłby syna geja chodzącego na parady. Weź nie linkuj do onetów tylko zobacz oryginał.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: A głosuj sobie na kogo chcesz.. Nie ma w Polsce partii idealnej, i każda popełnia błędy tak samo jak KNP. I te wpisy mają właśnie ukazanie tych błędów. Ponieważ w internetach pod każdym filmikiem z JKM pod każdym jego artykułem jest burza oklasków i przytakiwanie jaki to pan nieomylny.

@Tassadar: Ile płacisz za przekopanie ogródka? BTW uważam, że platforma to dno.

@szpadzista: Co z tego
  • Odpowiedz
@CreativePL: I tak nie masz nic pożytecznego do roboty wiec powinieneś mi jeszcze podziękować, że chce cię wziąć do czegoś pożytecznego.

BTW uważam, że platforma to dno


Rzuć linka do twojej analizy hipokryzji PO
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: chociażby z powodów obyczajowych. Swoje w PO starał się zrobić (deregulacja), chociaż głosował za podwyżką podatków, no nie czarujmy się co on tam mógł zrobić w PO sam. Także widać, że próbował coś zmienić. Tak jak wspomniałem wyżej, Gowin nie ma jakiś faz o lekkiej pedofilii, hitlerze czy o utopijnym liberalnym krulestwie polskim. Korwin ośmiesza liberałów, a ciemny lud idzie za nim.
  • Odpowiedz
@Tassadar: O jezu, a jak bym wypunktował PO to by było "czyli uważasz że Pis>PO"

Pisałem już wyżej uważam PO za dno. A jak tak bardzo ci się to nei podoba to sam zrób listę i wypunktuj PO.
  • Odpowiedz
chociażby z powodów obyczajowych. Swoje w PO starał się zrobić (deregulacja), chociaż głosował za podwyżką podatków, no nie czarujmy się co on tam mógł zrobić w PO sam. Także widać, że próbował coś zmienić. Tak jak wspomniałem wyżej, Gowin nie ma jakiś faz o lekkiej pedofilii, hitlerze czy o utopijnym liberalnym krulestwie polskim. Korwin ośmiesza liberałów, a ciemny lud idzie za nim.


@Zbysio1234: Ale powiedź mi jak mam zaufać człowiekowi,
  • Odpowiedz