Wpis z mikrobloga

Nastąpił ciąg dalszy listy która publikowałem jakiś czas temu

TU który zdobył prawie 200+ Tym razem kolejne 13 punktów obnażające hipokryzję i brak logiki wśród członków #knp

14. Mów o nepotyzmie w polityce, oburzaj się gdy na listach wyborczych umieszczane są dzieci danego polityka. Sam umieszczaj własne dzieci na listach.

OW nr 5 - 9. KORWIN-MIKKE Katarzyna Izabela


OW nr 8 - 10. KORWIN-MIKKE Kacper Mikołaj


OW nr 9 - 10. KORWIN-MIKKE Anna


OW nr 11 - 1. KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard

Źródło

Komentarz Zaraz będziecie zarzucać, że to dalekie miejsca i nic nie znaczą, że trzeba zapchać jakoś listy i że parytety. W takim razie to nie najlepiej świadczy o partii która w skali kraju nie potrafi zebrać 130 osób i musi obsadzać miejsca członkami rodziny.

15. Mów że na Majdanie byli "terroryści szkoleni w Polsce". I że wiesz, który polski polityk ich szkolił, oraz że ujawnisz jego nazwisko w kampanii wyborczej bo będziesz kandydował przeciwko niemu. Nie ujawniaj nazwiska polityka bo to "delikatna sprawa" i może naruszyć rację stanu. A tak w ogóle to nie kandyduje przeciwko temu człowiekowi teraz więc nici z tego.

Źródło 1

Źródło 2

Komentarz Czyli klasyczne wiem, ale nie powiem. Równie dobrze ja mogę zarzucić że mam dowody że JKM jest Izraelskim agentem działającym na zlecenie Mossadu, jednak nie ujawnię tego.

16.Głoś że trzeba szanować własność prywatną, a także dotrzymywać umów czy przestrzegać prawa (Jednym słowem bądź legalistą) Namawiaj do malowania na murach loga KNP, palenia tęczy, samosądów.

Źródło 1

Źródło 2

17. Uważaj że telewizja stosuje przekazy podprogowe aby zniechęcić wyborców do głosowania na JKM. Przykładem ma być to, że jednego dnia ludzie się do niego uśmiechali i machali natomiast następnego dnia już nie.

Źródło

18. Uważaj, że rozwiązania KNP nie są radykalne, po czym stwierdź że rozwiązania proponowane przez KNP są radykalne.

Źródło

19. Bądź zwolennikiem wolnego rynku i przeciwnikiem protekcjonalizmu. Uważaj, że jak jakieś państwo da embargo na jakieś produkty trzeba także wprowadzić embargo na jego produkty.

Źródło

20. Bądź zwolennikiem zlikwidowania kodeksu pracy, świadczeń społecznych oraz sprywatyzowaniem edukacji. Nie potraf określić jakie to będzie miało skutki np. za 40 lat, zasłaniaj się mówiąc "wolny rynek jakoś sobie poradzi" oraz że masz takie wyliczenia ale ich nie pokażesz.

Źródło

21. Uważaj że rodzina jest najwyższą wartością. Mów że wydziedziczył byś syna gdyby był gejem.

Źródło 1

22. Uważaj że demokracja to rządy debili i najgorszy ustrój ever, postuluj w swoim programie wyborczym aby prokurator rejonowy był wybierany demokratycznie.

Źródło

23. Mów że po dojściu do władzy skończy się bezmyślne podporządkowywanie brukselskim biurokratom, aby w następnym punkcie stwierdzić, że będziemy co do litery wypełniać zobowiązania międzynarodowe i traktatowe.

Źródło

24. Uważaj że obecne prawo zabrania praktycznie produkcji prądu we własnym zakresie. Bądź ignorantem ponieważ można produkować prąd we własnym zakresie a nawet sprzedawać go do sieci, ba nie trzeba nawet zakładać działalności gospodarczej do tego.

Źródło

25. Uważaj, że to nie rola państwa utrzymywać niepełnosprawnych. Głoś, że samorządy powinny zajmować się pomocą dla takich ludzi.

Źródło

26. Bądź prawnikiem, uważaj że UE dzięki Traktatowi Lizbońskiemu stała się państwem.


Źródło

27. Mów, że komisarze europejscy biorą w łapę. Na pytanie o dowody odpowiedz "Gdybym miał dowody to bym je pokazał"

Źródło

Prawdopodobnie będą jakieś literówki pokroju ą zamiast om. Więc proszę przymknąć na to oko ;)

#knp #jkm #krul #neuropa #4konserwy #korwin #wykopfest
CreativePL - Nastąpił ciąg dalszy listy która publikowałem jakiś czas temu


TU który...

źródło: comment_V7TuuGAWnoxfwPR0BLQoG0yenxWd29Mn.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CreativePL: Ludzie zazwyczaj starają się pogrążyć partię których najbardziej nie lubią, Tobie chciało się tracić czas na punktowanie KNP, w profilu masz, że niby jesteś liberałem gospodarczym, a niestety w Polsce jak na razie to KNP jako jedyna partia ma cień szansy na zaistnienie i jednak głoszenie pewnych liberalnych postulatów gospodarce wiec po co chcesz zniechęcać ludzi do KNP, naprawdę uważasz że bardziej szkodzą Polsce niż PO, PiS, SLD itp
  • Odpowiedz
Takie rzeczy tylko na wypokie, jesteś nastawiony antykorwinowo - musisz być z SLD albo od Palikota XD
  • Odpowiedz
Ale powiedź mi jak mam zaufać człowiekowi, który głosował za tym wszystkim o co niby walczy? Do tego ostatnio głosował za daniem rodzicom protestującym w sejmie dodatkowej klasy.


@LibertyPrime: no niestety do czasu głosował, dopiero teraz robi się na tyle silny, żeby coś powiedzieć od siebie. To że głosował pozwoliło mu wejśc do polityki i zrobić choćby deregulacje. To samo co chce zrobić Korwin, wejść do rządu, dogadać się i
  • Odpowiedz
@Tassadar: tutaj bym miał polemizować, bo niby w jaki sposób partia nie negująca istnienia państwa mogłaby być bardziej wolnościowa? Mimo, że w większości w KNP są osoby o poglądach konserwatywnych obyczajowo, to ten konserwatyzm obyczajowy by nie miał większego wymiaru prawnego, więc nie przekładałby się na życie zwykłych ludzi.
  • Odpowiedz
@CreativePL: Korwin tak nie za bardzo chyba jest za rodziną i przyrostem naturalnym. Cytat z wywiadu z Kraśko xD:

Korwin: Póki nie było służby zdrowia przyrost naturalny był większy niż teraz

Kraśko: A jaka była umieralność
  • Odpowiedz
16.Głoś że trzeba szanować własność prywatną, a także dotrzymywać umów czy przestrzegać prawa (Jednym słowem bądź legalistą)

23. Mów że po dojściu do władzy skończy się bezmyślne podporządkowywanie brukselskim biurokratom, aby w następnym punkcie stwierdzić, że będziemy co do litery wypełniać zobowiązania międzynarodowe i traktatowe.

#!$%@?, moje oczy. Gość w jednym punkcie mówi, że KNP głosi iż trzeba dotrzymywać umów, żeby w innym punkcie mieć o to pretensje. #lewackalogika

Jest
  • Odpowiedz
Nie, to ty ośmieszasz liberałów, bo KNP to jedyna liberalna partia w naszym kraju : )


@marian9131: Jak niby? Przecież to co jest wyżej nie wziąłem z sufitu tylko z konkretnych cytatow i wypowiedzi lidera KNP jak i wicelidera KNP.
  • Odpowiedz
@CreativePL: 14. Jego partia, to robi co chce. A wsadził dzieci tylko dlatego, że mają charakterystyczne nazwisko i przyciągają głosy. Żony, która ma panieńskie nazwisko Szmit jakoś nie wpisał.

15. Być może wykorzystał to jako szantaż do ugrania czegoś w tegorocznych wyborach, np. czasu antenowego.

16. JKM mówił też w sprawie @Axelio że dobrze zrobił, ale też dobrze, że poniósł karę. Taką sprawą było np. zabójstwo kochanka żony - samemu szło się za to na stryczek, a jednak widocznie tak
  • Odpowiedz
@marian9131: Państwo KNP nie jest neutralne światopoglądowo jest w duchu chrześcijańskim, jakby miało być neutralne byliby po prostu liberałami, a nie konserwatystami.

Większość liberałów popiera aborcje, prawo matki do samodecydowaniu o sobie jest ważniejsze niż "prawa" płodu. Również liberałowie nie mają nic przeciwko eutanazji, in vitro itp, a konserwatyści maja wiele zastrzeżeń.
  • Odpowiedz