Wpis z mikrobloga

#apple #iphone lepiej wam się używa iPhonów z tym odświeżaniem 120 czy nie ma takiej różnicy między tym słabszym??
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luxixa dużo czytam artykułów na telefonie (apka reeder) i różnica jest zauważalna przy szybkim przewijaniu tekstu. Nie widzę jednak tego szybszego odświeżania ekranu jako gamechangera w używaniu telefonu.
  • Odpowiedz
Zależy, z którym ajfoniarzem gadasz. Ci co jeszcze nie mieli styczności ze 120hz będą dorabiać filozofię, że im to niepotrzebne. IOS tak wspaniale napisany, że nie potrzebują takich wspomagaczy . Ci co mieli styczność albo już przeszli na iPhone z obsługą 120hz to wiadomo, bez tego już żyć nie mogą.
  • Odpowiedz
@luxixa: prywatnie mam ip z 120hz, dostałem służbowego z 60hz i na początku taki strzał w oczy że #!$%@? ale człowiek do wszystkiego się przyzwyczai
  • Odpowiedz
@luxixa 120 jest mega płynne i przyjemne, widać to definitywnie. ALE - nie jest też prawda, że nie da się wrócić potem do 60 Hz i że jest to jakieś nieużywalne. Pierwszy przeskok jest brutalny jak masz bezpośrednie porównanie na świeżo, ale po kilku godzinach/dniach już używasz 60 jak gdyby nigdy nic
  • Odpowiedz
@luxixa na codzień używam 120Hz i 60Hz (iPhone) i u mnie to kwestia przyzwyczajenia. Przechodząc z jednego na drugiego jest różnica ale na początku. Po 10min. Użytkowania jednego przyzwyczajasz się i 60Hz wygląda normalnie
  • Odpowiedz