Wpis z mikrobloga

#famemma Jakieś typy na ten turniej? Oglądać się pewnie nie da i w ogóle o------i z tym MMA, ale może jakaś kaska by wpadła. Z drugiej strony kto wie czy wały nie będą szły. Na Grega jest ok 1.8, wydaje mi się że w takiej formule to raczej bez problemu (niestety) poradzi sobie z Taazym
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jan-kafelek postawiłem na Tazzy'ego po kursie 2.43, z czystej chciwości. W stójce Greg nie da mu rady, więc jeśli nie obali i nie przeleży - Tazzy ma szanse. Reszta to czysta loteria, bo żaden nich poza Alanem i Zadymą nie umie się bić. Wiewiór tylko parter, reszta nawet w stójce nie ma nic do pokazania. Dopóki Tazzy nie trafi na Wiewióra (o ile wygra swoją pierwszą walkę) to resztę ma raczej
  • Odpowiedz
  • 0
@bartosz-grabeniu: Nie umiesz czytać i jesteś dzieckiem ze związku zoofilskiego, bywa stary, ale nie zawracaj mi głowy

@CzarnoksieznikZKrainyOz Hmm, ale właśnie ta klatka (czy jak to nazwać) trochę wydaje mi się może zamieszać. Gdyby była tylko stójka to Zadyma by wszystkich skasował. A tak... Szeliga może ubić lucky punchem Wiewióra, chociaż osobiście w to wątpię. Taazy tego Grega będzie musiał dobre kilka minut obijać... czy w tym czasie nie da się ani razu obalić? Osobiście wątpię i przez to własnie stawiałbym na Grega.

Anal vs Tańcula nie ma co stawiać, bo Kwieciński w połowie walk się podkłada, zapewne jego ziomki obstawiają te walki. Normalnie to w minutę powinien Tańculę pokonać, a potem zebrać w------l, ale po prostu bym tego
  • Odpowiedz
@jan-kafelek Dobra analiza, klatka faktycznie może namieszać. Zadyma ma twardy, pusty łeb, więc na 100% może przyjąć sporo ciosów i dalej przeć do przodu. Tazzy ma zaplecze, żeby Grega okładać, ale tak, jak wspomniałeś - nie obędzie się bez obaleń. Z Pasutem ładne wyszedł w parterze do dominacji, ale ćpasut nic nie umie, Greg w parterze jest bardzo mocny. Szeliga moim zdaniem nie trafi Wiewiórki, spali cały tlen a młody go
  • Odpowiedz