Wpis z mikrobloga

#perfumy #stragan
SPRZEDAM Z ORYGINALNYM PUDEŁKIEM [40 ZŁ PRZY ZAKUPIE OBU]:
✅ Slava Zaitsev Maroussia | 100/100 ml | 25 zł | Damski klasyczek. Szarawe kremowe mydło w płynie o zapachu białych kwiatów. Nieotwierane. Lekko pogięte pudełko. Batch 2020
✅ Slava Zaitsev Maroussia | ~99,5/100 ml | 18 zł | Odpakowane. Batch 2019

ODLEJĘ [+1 zł za wysokie szkło 10 ml]:
❌ Dolce & Gabbana Light Blue Forever | 2,8 zł/ml | mogę puścić flakon ~89/100 ml za 280 zł | wycofane z produkcji; żel pod prysznic o grejpfrutowym zapachu, ze świeżością liści fiołka i pieprzem
✅ Molinard The Basilic | 1,3 zł/ml | topowy świeżak, jak na swój segment cenowy niespotykanie naturalny i rześki, idealny na upały; zapach zielonej, orzeźwiającej lemoniady z dodatkiem świeżo przetartej bazylii, pitej w pełnym słońcu
✅ Iceberg Twice Gold | 0,6 zł/ml | świetne perfumy oparte na skórzanym akordzie (bazie?), znanym z kompozycji Morillasa: Philipp Plein No Limit$ czy Gucci Guilty Absolute; w późnym drydownie jak Roos & Roos Smoke and Mirrors; nie ma na zdjęciu - będzie u mnie około 20.08, mogę podesłać potwierdzenie opłacenia zamówienia
✅ French Avenue (Fragrance World) Enigma Une | 1,3 zł/ml | Dior Sauvage Elixir; śliczna lukrecja; bliższe oryginałowi od Asada, a przy tym gładsze
✅ Emir Identity Oud Crescent | 0,9 zł/ml | mogę puścić flakon ~98/100 ml za 90 zł | Frederic Malle The Moon; gorzkawa, poddymiona malina, zmielona razem z pestkami; edit: po maceracji podnigła, lekko kwaskowata malina – dla koneserów umiarkowanych śmierdzieli

SPRZEDAM UBYTKOWE ODLEWKI/PRÓBKI [70 ZŁ PRZY ZAKUPIE WSZYSTKICH]:
✅ John Varvatos Artisan Blu | ~3,5/5 ml | 6 zł | kojarzy się z zapachem białych koszul suszących się na słońcu; czuć trochę neroli i mandarynki; w drydownie gładkie, dość mydlane
✅ Lalique Equus Pour Homme | ~7/10 ml | 12 zł | idealny biurowiec; elegancki, gładki, a jednocześnie ciekawy
✅ Maison Alhambra Hercules | ~4,8/5 ml | 9 zł | Parfums de Marly Herod; waniliowo-przyprawowe perfumy na drzewnej bazie
✅ Xinu Monstera | ~0,2 ml | 9 zł | gorzka zieleń, trochę jak złamana półzdrewniała część róży; jedne z najlepszych perfum jakie wąchałem, ale nic mi po takiej małej próbce, więc puszczam dalej i szukam większej odlewki
✅ Sarah Baker Perfumes Riders Bascule | ~0,5 ml | 7 zł | owocowo-zielone perfumy; przeważa brzoskwinia
✅ L'Orchestre Parfum Thé Darbouka | ~0,3 ml | 5 zł | śliczne, nostalgiczne, miodowo-przyprawowe (za sprawą kocanki)
✅ Carner Revolución | ~0,3 ml | 7 zł | taki mineralny Tuscan Leather
✅ Puredistance M V2Q | ~0,3 ml | 12 zł | cypriolowe perfumy z atomowymi parametrami; kojarzy się z akordami skórzano-oudowymi
✅ Etat Libre d'Orange Rien EDP | ~0,5 ml | 6 zł | zapach patyczków-kadzidełek
✅ Nasomatto Baraonda | ~0,05 ml | 3 zł | w----y pachnące w powietrzu trochę jak Armani Si

DODATKOWE KOSZTY:
- pakowanie, taśma klejąca, taśma teflonowa itp.: 0,5 zł
- koszty wysyłki zależne od wielkości paczki i przewoźnika; z reguły najtaniej wychodzi DPD – od 8 zł
bersking - #perfumy #stragan 
SPRZEDAM Z ORYGINALNYM PUDEŁKIEM [40 ZŁ PRZY ZAKUPIE OB...

źródło: wszystko-bez-n

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach