Wpis z mikrobloga

Spotykałem się z baba 5 miesięcy. Wczoraj wróciła z wycieczki. Spotkaliśmy się wszystko okej, kocham, kocham. Dzisiaj zrywa ze mną bo do siebie nie pasujemy. Bo ona lubi luksus. Fakt, faktem, zarabiam te 5k miesięcznie, ale jestem zdolny, młody i zaradny. Stać mnie na motocykl, samochód, wycieczkę raz w roku, wynajmuje mieszkanie, jakoś sobie radzę, sądzę, że to nie luksus, ale mimo wszystko jest dobrze. W spadku dostałem domek, stodole i chlew na wsi. Większość oszczędności pakuje właśnie tam, bo chce tam żyć na starość. Wolę kupić 1m² płytek niż iść do restauracji. Jednak dla niej to za mało, facet musi bulic za wszystko i utrzymywać jej zachcianki. Sama pochodzi z bogatej żydowskiej rodziny. Pracuje po 250h w miesiącu aby żyć w dostatku i opluwać w luksusy, tej wypłaty ma z 10k.
Po co to pisze, bo sam dalem się omamic. Kłamała za każdym razem gdy mówiła, że chce mnie za męża. Kłamała gdy mówiła kocham.
Szczerze się w niej zakochałem. Byłem przy niej w trudnych chwilach. Rzeczy ile w domu jej zrobiłem typu gniazdka, lamele, czy coś innego to nie zlicze. Angażowałem się całym sobą, a na koniec ta mówi, że nie pasujemy do siebie bo jestem za biedny.
Nigdy bardziej nie czułem się wykorzystany niż teraz. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach już nie istnieje miłość oparta na uczuciu. Kiedyś babcia mi mówiła: "jak kocha to i brudnego pocałuje". Chyba te przysłowie już nie działa, a większość bab poleci tylko na hajs.
Bardzo mi smutno i się zdolowalem. Idę do przyjaciela, którego znam już 22 lata. Pamiętaj jak w technikum nie mieliśmy na wino, czasami w dorosłym zyciu tak bywało, że jadło się makaron z ketchupem na obiad bo bieda, a trzeba było za coś wynająć pokój. Jak palilismy szluga to zawsze na pół. Są wartości których nie kupią żadne pieniądze, ale to nie miłość.
Dlatego mireczki uważajcie na siebie i dajcie plusa to za każdego wypije kieliszek. Szanujcie siebie to ważne.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Klatwa_Borsuka @cichyluki88 Nie to, że mnie zdradzała. Po prostu śmieszne jest to, że są tacy ludzie, którzy patrzą na kasę i luksus. A co będzie jak kasa się skończy, jak przyjdzie raczkowski, albo wylew? No strasznie mnie to boli. Za biedny by z kimś być. Czy da się płycej?
  • Odpowiedz
@Arseri: nie wszystkie lecą na hajs tylko trzeba umieć znaleźć i nie pokazywać hajsu co się ma. Kolejna sprawa zamiast się wydurniać z kolacjami czy innymi rzeczami to lecisz prosto z mostu, spacer, wycieczka do kamieniołomu. Jak jedziecie razem na wycieczkę to w góry i napierdzielacie kilometry aż wam się uchy będą trząść. A przede wszystkim to rządzisz, a nie pierdzielisz głupoty, sporo lasek jak zobaczy, że jesteś ciota i
  • Odpowiedz
"jak kocha to i brudnego pocałuje"


Działa, ale po 5 latach, a nie 5 miesiącach, gdzie co najwyżej jesteś na haju hormonalnym, które nie ma nic wspólnego z uczuciami takimi jak miłość.
  • Odpowiedz
@Arseri: Piec miesięcy i wielka miłość gdzie tak naprawdę #!$%@? się wie o drugim człowieku XD tak, jest grupa kobiet która leci na hajs i pragnie życia w luksusie, ale ta widocznie chciała z tobą spróbować. Po krótkiej próbie uznała że taka relacja jej jednak nie odpowiada i odeszła, tak się w życiu dzieje. Jakby nie patrzeć te kilka miesięcy to właśnie czas próby i docierania się czy para do
  • Odpowiedz
Drogi Mireczku trzymaj się gorąco, za mną dwa takie związki a przede mną życie z kobietą z którą od 4 lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Grafulacje że zweryfikowane nie za miesiąc, ale już teraz. Nie bój się następnych związków, ani tego jakby miało ich nie być. Myśl o sobie i swoim szczęściu i wypij zdrowie wieloletniego przyjaciela. Pozdrawiam gorąco, Hubert Czuchra
  • Odpowiedz