Wpis z mikrobloga

Staram sobie wyobrazić stającej w której normalną kobietą ma faceta, który gra w gry i widzi nierealny wygląd ładnej dziewczyny.


Potem do swojej dziewczyny mówi, czemu nie możesz wyglądać tak jak ona?


@GrafikaUltraHaDe: a teraz popatrz na swój argument z strony faceta. Jest normalny facet co ma kobietę i ona grając w gierki widzi nierealny status mężczyzny. I potem do swojego faceta mówi, czemu nie możesz zarabiać tyle co on
  • Odpowiedz
@Hylfnur: Gówno argument który mogą wrzucać tylko ci co mają w dupie gry xD Chodzi o to samo zjawisko przez które np postacie historyczne zostają zmienione według własnego 'aktualnego' woke trendu. Nikt nigdy nie narzekał, każdy się cieszył grami dopóki mała grupka ludzie nie zechciała zmieniać ich wedle własnego światopoglądu.
  • Odpowiedz
@Hylfnur takich grubych w realu nie wiedziałem.

Wyjdź z piwnicy i zobacz. Na mieście chodzą normalni ludzie.

Nie wiem skąd wy bierzecie tych grubasów. Może w USA są częściej. Większość siedzi w domu, bo nie daje rady wychodzić xD I dlatego jak w necie oglądacie tylko zdjęcia na jakich Tinderach, to okazuje się, że większość to grubasy.
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd wy bierzecie tych grubasów.


@mk321: Najgłośniej ujadają feministki, a dla nich kobiety z reala są jak one, z drugą setką kg na liczniku. A kobiety z BMI w normie to według nich są nierealne, szowinistyczne urojenia tych patriarchalnych samców XD.
  • Odpowiedz