Wpis z mikrobloga

Ostatnio zainteresowałem się tematem #wesele i powiem tyle, że ja z moją partnerką raczej na pewno nie będziemy robić typowego polskiego wesela.

Na moim ostatnim rodzinnym weselu (2020) mój kuzyn (bliska rodzina) zaprosił całą naszą wspólną dalszą rodzinę i nietaktem teraz wszystkich nie zaprosić xD A że z dalszą rodziną, rodziną partnerki i naszymi znajomymi wyszłoby 100 osób, to to są teraz koszta rzędu 100k - wtf, przecież za to można zrobić tyle fajniejszych rzeczy niż #!$%@? disco polo tańców z ciotkami które widzę raz na rok.

A no i i tak nie planujemy kościelnego, więc whatever.

#slub #gownowpis #oswiadczeniezdupy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kawalerka15k no tak, nawet jak goście zwrócą w kopertach to wciąż impreza może kosztować pomiędzy 0 a 50k. Dodatkowo to jest strasznie dużo załatwiania.

My robiliśmy tylko obiad dla najbliższej rodziny a i tak samo znalazeienie lokalu i hoteli zajelo sporo czasu
  • Odpowiedz
@kawalerka15k: Zobaczysz jak to powiesz na Gwiazdce przy całej familii 10 osób przy stole. Najczęściej jest tak, że rodzice dużo dokładają i młodzi tak naprawdę wydają na siebie typu modna suknia weselna, buty od projektanta czy jakiś dziwne pomysły typu typ co na festynach śpiewa disco-polo, ale ma 1 przebój z polo tv to go zapraszamy itd. Teoria jedno co masz rację, ale praktyka to niszczy
  • Odpowiedz