Wpis z mikrobloga

#depresja #samotnosc #przegryw #zwiazki Zdrada to jedna z najgorszych rzeczy jakie można w życiu doświadczyć, nie dość że tracicie bliską osobę to jeszcze tracicie zaufanie do wszystkich ludzi a na domiar złego przestajecie w siebie wierzyć, cały czas zadajecie sobie pytanie czego mi brakowało, co ze mną nie tak. Dlaczego tego wcześniej nie zauważyłem, czym sobie zasłużyłem. Ciężko stanąć na nogi po czymś takim i ja tym razem już chyba nie dam rady bo nawet mi się nie chce (,)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tinderowiec69: Głowa do góry. Wiem, że to banał ale świat się na tym nie kończy. Jeśli na prawdę i szczerze nie masz sobie nic do zarzucenia w tym temacie, to jeśli będziesz w stanie się podnieść, to za rok będziesz innym i silniejszym człowiekiem. Wiem, bo sam się z tym problemem zmagałem. Co prawda jako 19-letni małolat ale jednak.
Najgorsze w tym jest to, jak później źle widzi się samego
  • Odpowiedz
@Tinderowiec69: przykra sprawa, piszesz jak zwykły gość, a nazywywasz się tinderowiec, w dodatku 69 - co mój perwersyjny łeb rozumie nie jako rok twojego urodzenia, a łóżkowy fikołek. No nie wiem o co tu chodzi, nie martw się, znajdziesz inną na tinderze
  • Odpowiedz
@Tinderowiec69: lol niczego Ci chlopie nie brakowało. Kiedy zaczniesz na ludzi patrzeć jak na zwierzęta (bo nimi są) to zrozumiesz że nic nie mogłeś zrobić. Do tego fastfoodowe czasy w których żyjemy gdzie na każdym kroku promuje się k-------o nie sprzyjają monogamii. Masa kobiet jest uzależnionych od tindera (który notabene powinien zostać zbanowany) i to sprawia że permanentnie szukają lepszej opcji, a że zawsze znajdzie się ktoś lepszy to nie
  • Odpowiedz
@Tinderowiec69 nie słuchaj @KokosowyEksplorator hedonizm uczyni Cię jeszcze większym nędznikiem, a do tego niewolnikiem. Od tego konsumpcjonizmu jeszcze bardziej powali Ci się w bani i będziesz jak Ci, którzy Cie zranili. Bądź sobą idź własną droga i nie pr,ywiązuj dużej wagi do otoczenia, ani też nie rozpamiętuj, wszystko przemija ten ból też, ale tylko życie w zgodzie ze sobą, a nie owczym pędzie i pustym kłamstwom popkultury, które są autodestruktywne.
  • Odpowiedz