Wpis z mikrobloga

@Edyward: kiedyś czytałem artykuł tego Mai o tym jak mu wyłuskali jądra i uformowali w wargi sromowe, nacięli krocze i wsadzili do środka wywleczonego na lewą stronę penisa, co raźno nazywa neowaginą. A chłopak Mai to nie gej bo przecież to jest kobieta, tylko z siusiakiem wsadzonym do środka ciała.
  • Odpowiedz
@sEB-q: to, że ktoś sobie robi korektę płci to tam dla mnie kij. Ale kręcenie całego życia i wszystkiego wokół tego, że się obcięło pitoka albo cycki to jest poje..... Ci ludzie nie potrafią nic innego tylko kręcić wszystko wokół ich seksualności. To jest jakaś choroba psychiczna paranoidalna. Jak studenci prawa co jak nie powiedzą, że są studentami prawa to im żyłka w dupie pęknie albo wylewu dostaną.
  • Odpowiedz
@Wight Tak wyglada operacja zmiany płci od jakichś prawie stu lat mam nadzieję że pomogłem

W taki sposób wiele operacji można drastycznie opisać.
  • Odpowiedz
@Szalom: penis wywleczony na lewą stronę nadal pozostaje penisem wywleczonym na lewą stroną i nie staje się waginą to jest clue. A chłop dalej jest chłopem pomimo tego, że może wyglądem przypominać babę i vice versa.
  • Odpowiedz