Wpis z mikrobloga

#iphone #apple
jakie przewidujecie u nas ceny 16 pro/pro max?
Myślę nad zakupem wariantu 15 Pro Max lub 16 Pro (będzie większy niż obecny) z pamięcią 256gb, ale coś czuję że na start cena za nowy produkt w tej pamięci to ponad 7k za zwykłe Pro, niż obecnie do znalezienia za 5,5k (15 PM) i takiego wyboru mogę nie mieć za miesiąc.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@cherrz: teraz widzę, że na premierę taki wariant był za 6,6k. Tutaj jest taka kwestia, że dają większe ogniwo, większą obudowę i większy ekran; przy 13->14->15 nie było chyba aż takich różnic wpływających na koszt produkcji
  • Odpowiedz
jakie przewidujecie u nas ceny 16 pro/pro max?


@glos_zenady: przewiduję ceny niższe niż na premierę 15, ze względu na słabszego niż rok temu dolara. i to mnie boli trochę, bo z jednej strony bardziej by mi się opłacało poczekać na tę 16pro, skoro finansowo bardziej się opłaci, ale z drugiej strony już teraz wiadomo że wszystkie wersje będą większe niż dotychczasowe, a to już mnie zniechęca.
  • Odpowiedz
  • 0
@advert: dla mnie waga jest istotna i podejrzewam, że przez większą baterię oraz ekran w nowym modelu 16 pro i 15 pro max zrównają się, stąd chyba już przeboleję większy wymiary zewnętrzne w tym drugim mając go taniej tu i teraz.
Ponadto nie chciałbym przez pierwszy miesiąc męczyć się z bolączkami nowego modelu (pamiętam jak było z 14, potem sam miałem 15 pro zamówiony od razu po konferencji i oddałem
  • Odpowiedz
@advert ja się przymierzam do kupna zwykłej 15 pro bo jest w okolicach 4.5k. Nie ma opcji żeby Pro startował za mniej niż 5.5k bo przeliczniki Apple zawsze będą niekorzystne dla Polski
  • Odpowiedz
  • 0
przeliczniki Apple zawsze będą niekorzystne dla Polski

@lesny_: oni chyba zawsze zostawiają sobie trochę marginesu na umocnienie USD wobec PLN, żeby nie zmieniać ceny co chwilę
  • Odpowiedz
@cherrz ja bym się bardzo cieszył jakby cena zaczynała się od 5k za bazowy pro ale wydaje mi się nie możliwe. Dlatego kupuje 15 pro. Najwyzej się zawiodę haha
  • Odpowiedz