Wpis z mikrobloga

Siema. Orientuje się ktoś w Aquaparkach na śląsku? Bezpośrednio w Katowicach nic nie mam, a zastanawiam się, jakie są dobre opcje.

1) Tychy
2) Ruda Śląska
3) Tarnowskie Góry

Takie widzę z bliższych. Interesują mnie zjeżdżalnie, no i jakieś atrakcje typu rwąca rzeka.

#katowice #rudaslaska #tychy #tarnowskiegory #aquapark #woda #rozrywka #slask #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomek_27: A masz porównanie z Tychami? Tam widzę zjeżdżalnię ze startem pionowym i też jakiś wir (czy rwąca rzeka?).
Tylko jakiś przelotny znajomy z treningów mi mówił, że w Rudzie jest więcej atrakcji, więc już nie wiem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryskamatyska W Tychach masz basen ze sztuczną falą, rzekę (nie wiem, czy nazwałbym ją rwącą, osobiście mnie nie porwała), tę beczkę, co skaczesz, żeby zrobić fale, bodajże dwa kolejne baseny rekreacyjne z jakimiś ławeczkami z bąbelkami, kilka wanien jaccuzi, basen sportowy i cztery zjeżdżalnie (dwie na pontony: zielona i niebieska, żółta tzw. cebula i czerwona pętla z pionowym startem) + plus jakieś pierdoły typu wodny plac zabaw dwa dzieci wewnątrz i
  • Odpowiedz