Wpis z mikrobloga

@rales: wszystko do losowego otworu (zwykle papier bo większość to papier) i ja zadowolony

niech akolici kultu recyklingu sobie dzwonią do kapłanów w centrali McD by dowiedzieć się w którym otworze należy złożyć w ofierze odpowiedniego śmiecia a ja podziękuję
  • Odpowiedz
@kynx: i tekturowe pudełko i papierek to produkcja śmieci - więc co za różnica czy pudełko, czy papier (który dodatkowo ma więcej plastiku niż papieru)
  • Odpowiedz
@rales Wszędzie powtarzają, że paragony, serwetki, ręczniki papierowe nie wrzuca sie do zmieszanych. Prawilny papier, jeśli tylko jest lekko ubrudzony tłuszczem albo innym czymś organicznym - idzie do zmieszanych. Tymczasem w mak gównie największy jest pojemnik papierowo i pytam się NA CO? Na brudne papierki po żarciu? Czy na paragony i serwetki?
  • Odpowiedz
  • 0
@kt13 a dlaczego dają i papierek i pudełko?
Ile śmieci powstaje ze zwiniętego papierka, a ile z tych kartonów?
Jakby byli naprawdę Eco to by ograniczyli ilość produkowanych śmieci, ale korporacje mają to gdzieś
  • Odpowiedz
@kynx: ? w życiu nie dostałam kanapki w papierku i w pudełku, albo jedno albo drugie. I wolę pudełko. Śmieci powstaje dokładnie tyle samo
  • Odpowiedz
@rales no jeszcze #!$%@? czego xD nie dość że za wywóz śmieci place #!$%@? kwoty, to jeszcze w jakimś obsranym maku będę śmieci sortował. W dupach się #!$%@?ło do reszty
  • Odpowiedz
To ich robota i za to kasę biorą, a ja nie będę ich wyręczał.


@UmCykCyk: obsłuż się sam (parcie na kasy samoobsługowe), posortuj śmieci, niedługo sam sobie burgera będziesz musiał usmażyć (i przy okazji zapłacić 5x tyle bo "ekologia"). #!$%@?ć korporacje.
  • Odpowiedz
@rales: A wystarczyłoby zrobić jaki prosty system kolorami whatever, bo sam po prostu nie wiem gdzie wrzucić "papierowy" kubek, który w składzie ma pewnie 50% plastiku.
  • Odpowiedz
a czemu on po paru dniach przemaka?


@Pawel993: może i przecieka, ale za to napoje smakują jak tektura xD

a rurkach nawet nie wspominam, piję już bez nich bo tak się żyć nie da
  • Odpowiedz
@rales ludzie mają to po prostu w dupie, przychodzą do knajpy zjeść gówniane jedzenie, potem mają to wywalać do tych niewygodnych śmietników, a w dodatku dostają opakowania, które składają się i z papieru, i z plastiku.
  • Odpowiedz