Wpis z mikrobloga

Wysryw nr 2 pt: ZŁE PYTANIE ZADAJECIE

JAK LUDZIE MÓWIĄ ŻE NIE CHCĄ BK0 TO NALEŻY TAK SFORMUŁOWAĆ PYTANIE, ŻEBY MIAŁO FAŁSZYWĄ TEZĘ ZAWARTĄ W PYTANIU NP.

CZY POPIERASZ BK0 PRZY ZAŁOŻENIU, ŻE JEŚLI NIE POPIERASZ TO JESTEŚ IDIOTĄ?


wtedy dopiero uzyskamy rzetelne badanie co społeczeństwo sądzi o programie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
affairz - Wysryw nr 2 pt: ZŁE PYTANIE ZADAJECIE 
 JAK LUDZIE MÓWIĄ ŻE NIE CHCĄ BK0 TO...

źródło: wysryw-nr-2

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@affairz: Pomijając tą postępującą schizofrenię maniakalną XD to wydaje mi się, że celem 0% nie jest wzrost cen jako taki tylko właśnie zatrzymanie korekty.
  • Odpowiedz
@affairz: nawet dobrze zaczął, z pierwszą częścią nie sposób się nie zgodzić, ale to drugie pytanie to nie wiem na jakiej podstawie to absurdalne założenie xd oczywiście jest możliwość że by nie spadły, ale w żadnym wypadku nie jest to gwarant

Weź zdradź kogo podejrzewasz
  • Odpowiedz
@affairz: czyli wykresy z Rentierem potwierdzają, że wykop i tag nieruchomości to jednak poczytne miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W żadnej innej części internetu nie wiązało się braku bk0% ze spadkami...
  • Odpowiedz
@affairz: Pomijając tą postępującą schizofrenię maniakalną XD to wydaje mi się, że celem 0% nie jest wzrost cen jako taki tylko właśnie zatrzymanie korekty.


@mickpl: Takie cle to miało MDM czy RNS z limitem za cene metra i limitami ilościowymi na poziomie 20k na kwartał przy największym kryzysie gospodarczym od dekad....

A tutaj te k----e skorumpowane pchają kolanem brak limitów za metr + coś przebąkują, że 100-150tys rocznie
  • Odpowiedz