Wpis z mikrobloga

hej własnie otrzymałem receptę na marihuanę leczniczą, lekarz powiedział, że czasami mogą być fajne promocje na nią w zależności od aptek. Czy ktoś tutaj wie coś na ten temat wiecej? Gdzie szukać itp. #narkotykizawszespoko #wykopjointclub #plock
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dartyr: Ostatnio znajomy zapłacił 500 zł za 15 gramów Jacka Herera. Ja za 10 dałem 320. W obydwu przypadkach promocja wiązała się ze zbliżającym się końcem daty ważności. Dzwoniąc do apteki dowiesz się czy mają coś w sprzedaży, czy w promocji i z jakiego powodu itepe.
  • Odpowiedz
  • 2
grupy z mm medyczną na fb/discordzie albo po prostu dzwonienie po aptekach

na budcare masz podane, które odmiany są blisko terminu - jak już jest kilka tygodni do końca, to dzwoń po aptekach i pytaj ile za opakowanie

największa szansa to tanie s-laby/tilraye 15g, bo mało kto je kupuje w tej cenie i zostają. na spokojnie kupisz za 300-400 zł, a jak naprawdę się będą chcieli pozbyć bo kilka dni do daty,
  • Odpowiedz
  • 0
@Axee: a po prawdzie to sussz naprawde moze sie roznic czyms w zwiazku z konczacym sie terminem czy to tylko taki wymog prawny?
  • Odpowiedz
  • 0
@dartyr no to trochę jak z "najlepiej spożyć przed" przy słodyczach i innych tego typu

specjalistą w tym temacie nie jestem - ktoś bardziej obeznany może się wypowiedzieć, czy jakieś terpeny ulatują itd.

no na pewno te slaby i tilraye są dużo bardziej przesuszone i na to ludzie głównie narzekają, dlatego mało kto je kupuje w standardowej cenie
  • Odpowiedz