Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc, to siedzenie na tym portalu staje się nie do wytrzymania. Główna została opanowana przez kompletnych idiotów i przeczytanie tu jakiejkolwiek sensownej dyskusji graniczy z cudem.
Znalezisko o tym, że Naukowy Bełkot nie ma racji:
https://wykop.pl/link/7513137/testy-plci-w-sporcie-naukowy-belkot-nie-ma-racji

Najwyżej plusowane komentarze, to wyzwiska i jakieś personalne ataki na autora oraz śmianie się z niego, że uważa, że jest hejtowany. Tak, to co robicie, to jest definicja hejtu. A ten portal zamieniacie w g---o.

Ja jako szary użytkownik tego portalu chcę się tylko dowiedzieć, jaka jest prawda w danej kwestii (w tym wypadku, określania płci w sporcie) i nawet jeśli gdzieś się Naukowy Bełkot pomylił albo minął z prawdą, to nie należą mu się wyzwiska, a raczej merytoryczna krytyka. Jestem mu wdzięczny za samo poruszenie tematu, bo nie miałem świadomości, że temat jest tak skomplikowany.

#wykop #naukowybelkot
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4sterExploder główna to ściek opanowany przez prawaków podlewanych botami mateckiego, tego już się nie odratuje, ale dopóki generują ruch to białek ma to w dupie, niech się sami kiszą w swoim sosie, bo nikt normalny tam już się nie udziela
  • Odpowiedz