Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Tyle sie mowi na wykopie o tym, zeby wybierac dziewice na dziewczyne. Troche rozumiem, ale troche nie, bo jest wedlug mnie jeszcze inna teoria. Mamy dwie dziewczyny:
1. Ma 20 lat, nie uprawiala nigdy seksu, jest dziewica, praktycznie bez doswiadczenia z facetami.
2. Ma 20 lat, za soba 5 partnerow seksualnych.

Wchodzimy w zwiazek z takimi dziewczynami, planujemy dlugi zwiazek i wspolne zycie.
Mam wrazenie ze dziewczyna numer 1 obudzi sie po paru latach takiego zwiazku, ze ona sie nie wyszalala, wygra tez ciekawosc jak to jest z innym. Bo na poczatku wiadomo, czuje sie kochana pierwszy raz i jest kolorowo, poznaje s--s i oswaja sie z nim. Po czasie nabiera tez pewnosci siebie.

Dziewczyna numer dwa natomiast poznala juz s--s z roznymi facetami, wiec ta ciekawosc jest juz jakby zaspokojona. Wie czego chce.

Co mysliscie o takiej teorii? Oczywiscie nie mowie ze to sie musi sprawdzac zawsze i sa pary ktore sa razem do konca zycia.

#kiciochpyta #s--s #rozowepaski #zwiazku



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyle sie mowi na wykopie

@mirko_anonim: Jakby Ci to delikatnie powiedzieć... Wykop jako źródło życiowych rad plasuje się niżej niż poradnik dla inuickich babć klpzetowych.
  • Odpowiedz
To jest możliwe i w przypadku dziewczyny i chłopaka,że będzie ta chęć przygody. Tym bardziej jak się trafi okazja. To,że ona jest dziewicą w wieku 20 lat to o niczym nie świadczy jeszcze, może mieć za kilka lat więcej doświadczeń. Dziewictwo nie świadczy o charakterze. Rozumiem,że kilku partnerów w młodym wieku może zastanawiać, ale jak miała jednego to jeszcze nie jest red flag.
A w ogóle to ludzie się zmieniają, niektórzy są
  • Odpowiedz
Wchodzimy w zwiazek z takimi dziewczynami, planujemy dlugi zwiazek i wspolne zycie.

Mam wrazenie ze dziewczyna numer 1 obudzi sie po paru latach takiego zwiazku, ze ona sie nie wyszalala, wygra tez ciekawosc jak to jest z innym. Bo na poczatku wiadomo, czuje sie kochana pierwszy raz i jest kolorowo, poznaje s--s i oswaja sie z nim. Po czasie nabiera tez pewnosci siebie.


Dziewczyna numer dwa natomiast poznala juz s--s z roznymi
pepe998 - >Wchodzimy w zwiazek z takimi dziewczynami, planujemy dlugi zwiazek i wspol...

źródło: eb09526dcd53a877225aee106026748e

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 4
@pepe998 Tak tak, dlatego wstawiamy graficzkę z mocno prawicowego think tanku.
Coś ci w dodatku nie wyszło, niestety trzeba jeszcze umieć czytać, żeby się poruszać w badaniach naukowych. Ta grafika pokazuje, jaki % kobiet chodził do kościoła co tydzień vs ilość ich partnerów seksualnych. Brawo. xD
Chociaż tu się zgodzę, jak ktoś chce ultra katoliczkę to może i jest to jakieś kryterium.

Btw, z tych 'licznych' badań nie wynikało, żeby mężczyźni
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @robertx ta, to pokaz? Ale nie te jedne, którymi brandzlują się wykopki od 10 lat, które zostało zrobione na zlecenie, uwaga uwaga... ewangelickiej fundacji. Prawda jest taka, że ilość partnerów w przeszłości g---o ma do tego, jak związek będzie działał później. Przestańcie robić wykopkom wodę z mózgu, bo potem chłop odrzuci jakąś trzydziestolatkę, bo miała w swoim życiu już całych 5 partnerów, więc na sto procent już
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Odstaw wykop bo dostajesz od niego twardego autyzmu. Wiesz jaka dziewczyna jest najlepsza? Taka z którą się najlepiej dogadujesz ja jebe. Czy jak ci jakiś przygłup z wykopu powie, że ta co miała 5 jest lepsza od tej co miała 3.5 to się posłuchasz?
  • Odpowiedz
z tym mitycznym wyszaleniem się to takie wykopowe przekonanie

wiesz skąd to się wzięło? Bo mam wrażenie że tutaj jest na to jakaś dziwna presja


@sberatel: @moll ee nie tylko na wykopie, ja dosyć często słyszałem od różnych ludzi, że "trzeba się wyszaleć".
Raz pracowałem w jednej firmie razem z pewnym spokojnym mireczkiem piwniczakiem (pozdrawiam, jeśli to czytasz xD) i on właśnie się żenił ze swoją narzeczoną, z którą
  • Odpowiedz