Wpis z mikrobloga

  • 238
@mickpl wszystko dla "dobra użytkowników". Kto wie co tam jeszcze dla naszego dobra wymyślili. Może cyferkami z liczba ogłoszeń też zaczęli manipulować.
  • Odpowiedz
  • 199
@pastibox: To są takie nosacze, że ja nie XD Zmienili też trochę CSS z wyglądem tabelki z podsumowaniem co by nie było, że im tylko chodziło o usunięcie daty dodania XD
  • Odpowiedz
@mickpl: myślę, że argument z d***. Jak szukałem swego czasu działek/domów, to od któregoś momentu filtrowałem tylko po najnowszych, bo wszystko mi się już opatrzyło. Wielu sprzedawców stare ogłoszenia ściągało i umieszczało jeszcze raz (czasami nie zmieniając zdjęć, więc po miniaturce się znało ), aby data była świeższa i wylądować na szczycie przy sortowaniu od najnowszych. Prawie nigdy nie interesowała mnie data dodania ogłoszenia...
  • Odpowiedz
  • 12
@bdg-bro: Na otodom możesz reaktywować stare ogłoszenie i wiele osób tak robi, bo po co wgrywać jeszcze raz zdjęcia i dodawać opisy. Ale do tej pory była widoczna data pierwszego dodania. W ten sposób widziałeś, że ktoś się buja z ofertą np. 3 lata, teraz to usunęli.
  • Odpowiedz
otodom ogłosili, że ukryli datę dodania ogłoszenia


@mickpl: o nie, prywatny portal spełnia wymagania użytkowników, którzy płacą za dodane ogłoszenia. Spisek przeciwników tanich mieszkań.
  • Odpowiedz