Wpis z mikrobloga

Taka prawda i obraz siedzących na ipboxach wykopków, którzy zaczynają drzeć #!$%@?ę o dyscyplinie budżetowej, dopłatach do prywatnych biznesów i braku pieniędzy na leczenie raka dopiero gdy im coś prywatnie nie podpasuje xD

inb4a: no ale jeżeli jestem przeciwko wszystkim pozostałym dotacjom i rozdawnictwom, to nie mogę protestować przeciwko #nastart?

A włożyłeś w protesty przeciwko wszystkim pozostałym dotacjom tyle samo wysiłku i energii?

Bo jeżeli nie, to jesteś hipokrytą - dokładnie jak z tego obrazka, który dba tylko i wyłącznie o swoje własne dupsko. Każdy ma oczywiście prawo być hipokrytą i dbać tylko o swoje dupsko, ale spadkowicze nie nadymajcie się już tak tą swoją udawaną moralnością. Chyba, że sami już uwierzyliście w te swoje brednie. xD

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie #memy #ekonomia #polityka #takaprawda
wypopekX - Taka prawda i obraz siedzących na ipboxach wykopków, którzy zaczynają drze...

źródło: i sleep

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Wierzę szczerze


@niewiemjakiwybrac: a ja wierze szczerze w browar w plenerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W dalszym ciągu nie odnosicie się do meritum jakim jest selektywna hipokryzja wykopków, a w zamian tego atakujecie mnie personalnie co trąci po prostu bezradnością xD
  • Odpowiedz
@wypopekX: dyscyplina budżetowa to slogan propagandowy wielkiego kapitału a program kredytu 0% jest jednoznacznie szkodliwy, w przeciwieństwie do takiego 800+ lub wydatków na polskie rolnictwo, nie ma żadnej hipokryzji w popieraniu korzystnych programów rządowych i sprzeciwianiu się negatywnym
  • Odpowiedz
  • 0
program kredytu 0% jest jednoznacznie szkodliwy,


Nie jest jednoznacznie szkodliwy. W warunkach wysokich stóp procentowych zapobiega zapaści budowlanki, co dopiero byłoby jednoznacznie szkodliwe.

w przeciwieństwie do takiego 800+


800+
  • Odpowiedz
  • 0
jest


Nie jest. Dislaimer: interes paru wykopków kiszących latami gotówkę to nie interes społeczny.

tylko, że te wysokie stopy są właśnie utrzymywane pod ten program, dawno temu już powinny być obniżone a tak w ogóle to błędem było ich podnoszenie bo ani trochę nie pomogły w zbijaniu inflacji a tyko osłabiły nam koniunkturę.


To
  • Odpowiedz
  • 0
interes społeczny to to żeby każdy miał dach nad głową


a ktoś nie ma?

To mówisz, że RPP podwyższyła stopy procentowe w interesie branży mieszkaniowej?


między
  • Odpowiedz