Wpis z mikrobloga

Jezu. Przez aktywnosc troll kont wygenrowanych przez sz.mateckiego, ruskich i przez ludzi, ktorzy pewnie maja sprane mozgi przez pisowskie szmatlawce nie da sie juz przegladac, anie prowadzic dyskusji na fejsie.
Jakikolwiek wpis o tym ze cos sie zamyka, przeksztalca, niedziala i jest wylew takich komentarzy jak ponizej.
Tu akurat artykul o tym ze Mariott w wawie nie bedzie juz mariotem - bo sie nie dogadali z wlascicielem budynku w sprawie…rozliczen z czasow covidu. Ale pisowskie trolle juz zidentyfikowaly prawdziwa przyczyne:

#facebook #bekazpodludzi #bekazpisu #internet #polityka
dorszcz - Jezu. Przez aktywnosc troll kont wygenrowanych przez sz.mateckiego, ruskich...

źródło: IMG_8574

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dorszcz zespuli ludziom mozgi na maksa. Tylko jakaś podwyżka i już ,że wina platformy. Byłoby to nawet zabawne gdyby nie była to grupa osiedla TBS stworzonego przez prezydenta z błogosławieństwem po. Z programów budowlanych PiS wybudowali całego hulia ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@cybulion: jakos na wypoku tego az tak nir widze, mozliwe, ze przez z-----y sysdtem dyskusji. Natomiast z x i tych innych nie korzystam. Na insta na szczescie nie mam politycxnego kontentu
  • Odpowiedz
@dorszcz najgorszy jest tiktok na ten moment, ruska i pisowska trollownia dziala sobie bezkarnie.
Na wykopie swietnie sie ukrywaja ale glownie dziala tu Pis i Konfa, no i ruscy ale tutaj akurat uzytkownicy dzielnie walcza o oczyszczanie portalu.
Insta - mialem taki okres ze pisaly do mnie polityczne boty, znajomi mi pokazywali przejete konta(lub sprzedane) ktora majac po 20-30k nagle z fit zdrowego zycia zamienialy sie w polityczny chłam.
Lurker -
  • Odpowiedz
@dorszcz: Mordo, to nie tylko trolle ale i debile głosujący na PiS i Konfederację.
Ostatnio Kanthak wrzucił wpis dotyczący strojów olimpijczyków i wiesz co? Jazda po rządzie była i to właśnie przez konfiarzy i pisiorów, gdzie jak wiadomo w czasie gdy podpisano umowę rządził PiS, no ale chłopski rozum wie lepiej że to wina Tuska bo to on pewnie pisiorom kazał to podpisać XD
  • Odpowiedz